کد خبر: ۱۰۹۷۲
۶۸۴ بازدید
۳ دیدگاه

نامه دانشجويان دانشگاه اميرکبير به هاشمي رفسنجاني

۹۲/۳/۲
۱۷:۳۳


جمعي از دانشجويان دانشگاه اميرکبير با صدور نامه‌اي خطاب به هاشمي رفسنجاني تاکيد کردند: برخي از دوستان اخير شما سعي دارند با القاي بي‌اعتمادي نسبت به راي شوراي محترم نگهبان سيستم انتخاباتي نظام را زير سوال برند.

به گزارش پارس به نقل از تسنيم، جمعي از دانشجويان دانشگاه اميرکبير با صدور نامه‌اي خطاب به هاشمي رفسنجاني خواستار جلوگيري از بروز دسيسه‌هايي از سوي برخي از دوستان وي پس از اعلام نتايج احراز صلاحيت‌ها شدند.

متن اين نامه به شرح ذيل است:

بسم الله الرحمن الرحيم
جناب آقاي حجت الاسلام و المسلمين هاشمي رفسنجاني
با سلام
تشخيص شوراي نگهبان، تشخيص يک عده انسان‌هاي عادل، بي طرف و بصير نسبت به صلاحيت‌هاست. امام خامنه‌اي(7/2/92)

با اعلام اسامي احراز صلاحيت‌شدگان دوره يازدهم رياست جمهوري، باز هم شوراي محترم نگهبان با عمل به مرّ قانون، به وظيفه خود در چارچوب قانون اساسي عمل کرد و تمام هم خود را بر آن داشت تا واجدين شرايط براي اين امر خطير را شناسايي و در معرض راي آحاد ملت بگذارد.

اما ديده مي‌شود که برخي دوستان اخير شما که سبب دوستيشان بر همگان روشن است، سعي دارند با وارد کردن تشنج در بين علاقه‌مندان و القاي بي‌اعتمادي نسبت به راي شوراي محترم نگهبان، سيستم انتخاباتي نظام مقدس جمهوري اسلامي را زير سوال ببرند. سيستمي که به حق نه تنها سيستمي بهتر از آن؛ بلکه حتي سيستم مشابهي براي آن که مطابق با آزادي مشروع و اسلام مداري و خدامحوري باشد، در هيچ کجاي جهان به چشم نمي‌خورد.

بديهي است که اين عده دانسته يا نادانسته با بهانه‌هايي درحال تکميل پازل دشمن و القاي ياس به مردم در انتخابات آتي مي‌باشند. انتخاباتي که حضور همه سلايق در آن اعم از کارگزاران، اصولگرايان‌، اصلاح‌طلبان و... نويد خلق مشارکتي عظيم و حماسه‌اي ديگر را مي‌دهد.

برخي ديگر نيز با ابزارهاي رسانه‌اي و مردمي شيوه فشار به شوراي محترم نگهبان را پيش گرفته‌اند؛ امري که‌ امام(ره) و مقام معظم رهبري(مدظله) مکرر آن را امري خطرناک براي کشور و اسلام دانسته‌اند؛ امري بسيار مذموم که البته طبيعتا هرگز به بار نخواهد نشست و امت بيدار و هميشه در صحنه با پشتيباني‌هاي خود نشان داده‌اند که اين بار نيز اجازه نخواهند داد، اصرار بر سلايق شخصي باعث انحراف اذهان فقها و حقوق‌دانان محترم از اصول شرعي و قانوني متقن گردد.

از شخصيتي چون شما که خود جزو تدوين‌کنندگان قانون اساسي بوده و همواره نسبت به اين سند ملي و شوراي محترم نگهبان با احترام ياد کرده است، انتظار مي‌رود که به عنوان شايسته‌ترين فرد براي ختم اين مساله، اين بار هم با خلق حماسه‌اي سياسي و با دلي مطمئن، قانون‌گرايي خود را ابراز داشته و جلوي دسيسه‌هاي شيطاني ايادي کفر و نفاق را گرفته و نگذاريد که مانند سال 88، هزينه سکوت برخي سياسيون را نظام و ملت متحمل شوند‌ چرا‌که قانون خط قرمز نظام و رد شدن از آن تنها به سود دشمنان سوگند خورده اين نظام است.

هرچند اين بي‌قانوني‌ها و حرکات ناشايست از جانب برخي علاقمندان باعث هزينه براي کشور و کند شدن روند صعودي و رو به پيشرفت کشور عزيزمان مي‌شود، اما ايمان به وعده‌هاي الهي و تجربه نشان داده است که نهايتا اين مسائل در درياي وسيع بصيرت ملت و رهبري هضم گشته و نظام با قدرت الهي خويش، اين مسائل را نيز مانند تمام پيچيدگي‌هاي تاريخ 34 ساله و پرفراز و نشيب خود، حل و فصل خواهد نمود.والسلام عليکم

 


کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۲/۳/۲ ۱۶:۴۲
در اینجا معمولا میگن«مرده بلند شده مرده شور را می شوره»
۹۲/۳/۲ ۱۴:۲۱
تا جایی که یادمه هاشمی رفسنجانی آیت الله بود نه حجت الاسلام.
۹۲/۳/۲ ۱۳:۱۴
درود بر دانشجویان نخبه دانشگاه امیر کبیر

اخبار روز