کد خبر: ۱۰۹۷۹
۱۰۸۰ بازدید
۱ دیدگاه (۱ تایید شده)

سقوط دوباره شهرداری تبریز با رای استیناف+تکمیلی

۱۳۹۲/۳/۲
۲۱:۲۵

 

 

 

به دنبال اعتراض به رای کمیته انضباطی

استیناف ‌شهرداری تبریز را به لیگ دسته 2 فرستاد‌

 

نصر نیوز:کمیته استیناف شهرداری تبریز را مستحق تخفیف ندانسته و حکم سقوط این تیم به دسته دو کشور را داد.

به گزارش نصر نیوز، صالحی رئیس کمیته استیناف در مصاحبه با سایت رسمی فدراسیون گفت: در خصوص رسیدگی به اعتراضات واصله نسبت به رای شماره 141 مورخ 23/2/92 صادره از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که دلالت بر سقوط تیم فوتبال شهرداری تبریز به لیگ دسته اول و تیم فوتبال یادآوران شلمچه به لیگ دسته سوم و محکومیت عوامل تیم‌های مذکور به محرومیت از فعالیت در فوتبال و پرداخت جریمه نقدی به لحاظ تبانی دارد با عنایت به بررسی لوایح اعتراضیه معترضان و ملاحظه اوراق و محتویات پرونده نهایتاً با نقض و اصلاح بخشی از آن حکم در کمیته استیناف به شرح ذیل مبادرت به صدرو حکم شد:

الف - تیم فوتبال شهرداری تبریز به سقوط به لیگ دسته دوم نیز محکوم شد

ب – حکم صادره در خصوص تیم یادآوران شلمچه مجددا تایید شد

ج – حکم محکومیت آقایان فراز کمالوند، صادق ورمزیار، پیمان صاحب‌جمعی، محمد عارف‌نیا، ایوب غزی، منصور چلداری، مجید ناصر تایید شد که مشروح حکم در خصوص سایر افراد متعاقباً در سایت فدراسیون قرار خواهد گرفت.

********************

تکمیلی:

به گزارش افکارنیوز، علیرضا نوین امروز اظهار کرد: بعد از رای کمیته انضباطی تمام تیم‌های ورزشی شهرداری تبریز در حالت تعلیق قرار داشتند که با رای کمیته استیناف، فعالیت تمام تیم‌های ورزشی باشگاه شهرداری تبریز تعطیل شده و سرمایه‌گذاری شهرداری تبریز تنها به ورزش همگانی محدود خواهد شد.

وی گفت: تا روزی که شهردار تبریز باشم این مجموعه در هیچ رشته‌ای تیمداری نخواهد کرد.

نوین افزود: آماده واگذاری تمام تیم‌های ورزشی شهرداری تبریز هستیم و در صورت عدم استقبال، امتیاز تیم‌های ورزشی را به سازمان ورزش و جوانان استان واگذار خواهیم کرد.

هیئت فوتبال استان و حمایت استانی ضعیف بود

شهرداری تبریز با انتقاد از هیئت فوتبال استان آذربایجان‌شرقی گفت: حرکت ضعیف هیئت فوتبال استان و همچنین عدم حمایت استانی از تیم شهرداری تبریز، نتیجه لازم را در برنداشته و عملا شاهد ضایع شدن حق باشگاه شهرداری تبریز شدیم.

وی افزود: آقای کفاشیان امروز در تبریز و در افتتاح ساختمان هیئت فوتبال استان می‌گوید که پرونده را مطالعه نکرده و از رای کمیته استیناف خبر ندارم و در همان زمان رای کمیته استیناف اعلام می‌شود.

نوین با انتقاد از عملکرد کفاشیان و حسن‌زاده گفت: حکم تیم شهرداری تبریز به تاریخ پیوست و در مورد عملکرد فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی آیندگان قضاوت خواهند کرد.

براساس این گزارش، شهرداری تبریز علاوه بر فوتبال در لیگ برتر والیبال، فوتسال حضور ردارد و فوتبال ساحلی شهرداری تبریز قهرمان ایران است.

 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۲/۳/۳ ۲۲:۰۹
فدراسیون فوتبال ایران با این کارش به همه فهموند که برای از بین بردن فوتبال تبریز شمشیر رو از رو بسته ... آقای حسن زاده برات متاسف نیستیم چون تو هم دستور بگیر فدراسیونی ... آقای کفاشیان تیم ملیت سه تا از تیم دوم عمان خورد برو حالشو ببر

اخبار روز