کد خبر: ۱۱۰۸۸
۱۲۴۵ بازدید
۶ دیدگاه (۶ تایید شده)

توهین رجانیوز به عشایر ایرانی

۱۳۹۲/۳/۶
۱۶:۵۱

 

 

 

 

سایت رجانیوز مطلبی با تیتر موهن «من محسن رضایی چند من است» را منتشر کرد که در آن با لحن تمسخرآمیز از محسن رضایی خواسته، دست‌هایش را جلوی دوربین تلویزیون تکان ندهد، چون دست‌هایش «بزرگ و عشایری» هستند. محسن رضایی کسی است که سخن وی در مورد تبعیض قومیتی در صدا و سیما سانسور شد، چون وی بر این باور است که نباید برخی ‌قومیت‌ها را در ایران زیر پا له کرد. آیا باید به حامی همه مردم ایران و از جمله اقوام شریف کشور‌ این گونه‌ توهین کرد؟
سایت رجانیوز مطلبی با تیتر موهن «من محسن رضایی چند من است» را منتشر کرد که در آن با لحن تمسخرآمیز از محسن رضایی خواسته، دست‌هایش را جلوی دوربین تلویزیون تکان ندهد، چون دست‌هایش «بزرگ و عشایری» هستند.
به گزارش «تابناک» ‌به نقل از ایبنا نیوز، حامیان این کاندیدای مشهدی، در مطلب موهن خود دست‌های محسن رضایی را عشایری و بزرگ نامیده و نمایش دست‌های وی را «نافرم» دانسته و از وی خواسته‌اند دستانش را مخفی و به نحوی از نمایش دست‌های خود در برنامه‌های تلویزیونی جلوگیری کند.

توهین


(تصویر: توهین شدید سایت حامیان سعید جلیلی به محسن رضایی و عشایر لر)

‌ذکر این مهم لازم است که محسن رضایی در فیلم انتخاباتی خود در سال ۱۳۸۸ با افتخار گفته بود ‌از عشایر لر است و با به تصویر کشیدن سیاه چادرهای عشایری، تأکید کرده بود که پدرش کارگر بوده و خود نیز سال‌ها در محیط‌های عشایری، کارگری صنعت نفت و کارخانه‌های صنعتی تهران، کارگری کرده است.

محسن رضایی کسی است که سخن وی در مورد تبعیض قومیتی در صدا و سیما سانسور شد، چون بر این باور است که نباید برخی ‌قومیت‌ها را در ایران زیر پا له کرد. اکنون رسانه‌ای که خود را حامی دبیر شورای امنیت ملی کشور می‌داند، با جسارتی ‌‌گذشت ناپذیر، یک قوم از این کشور را زیر سؤال می‌برد؛ کاری که افکار عمومی و مردم قومیت‌ها را نسبت به کاندیداهای مورد نظر آنان حساس کرده است!
کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۲/۳/۱۹ ۲۱:۲۴
متاسفم واسه سعید جلیلی که دست به تخریب کسی زده که 8سال واسه این وطن جان خودشو داده بعد این حرفهارو میزنه بزار بزنه مهمنیست مه این است که اقای جلیلی خودشو نشون داد که مردی نیست در حد واندازه ریاست جمهوری
من خودم یک لرم وبه لر بودنم افتخار میکنم چون تنها قشری که در این دولت نداشت لر غیرت مردان است که جون خودشون رو برای ناموس کشور دادان[url]javadkurd72@yahoo.com[/url]
۹۲/۳/۱۱ ۲۰:۱۰
متاسفم برای تفکر کوته بین سعید جلیلی وطرفدارانش
۹۲/۳/۸ ۰۶:۱۳
اگر عشایر غیرت داشته باشه باید به همین محسن رضایی رای بده
همین عشایری که سالها برای میهن عزیزمون زحمت کشید و از خود گذشتگی کرد امروز می بینیم که چگونه توسط عده ای از خدا بی خبر و بی اصالت مورد تمسخر قرار گرفته.
والسلام
۹۲/۳/۷ ۰۷:۲۳
ببخشید این کجاش توهین شدید بود!
منخودم بختیاریم . رجا نیوز کار خوبینکر ولی توهین نبود چه برسه توهین بزرگ و شدید
۹۲/۳/۷ ۰۵:۴۷
واقعا متاسفم برای بعضی ها با این طرز رفتار و کردارشون آقای رضایی چنان فرد شایسته ای است که در 8سال دفاع مقدس توانست فرماندهی سپاه را به نحو احسن اداره کند شک نکنید اگر دکتر در زمان صلاحیت را نداشت و خوب ظاهر نمیشد با توجه به شرایط حساس آن زمان سریع برکنار میشد.
انصاف نیست کم لطفی کنیم و کارهای مهم دکتر رضایی را نادیده بگیریم کارهایی مانند ایجاد سه نیروی زمینی هوایی و دریایی در سپاه که امروزه باعث رعب و وحشت در میان دشمنان ایران شده است و یا تاسیس قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا که امروزه با شرایط تحریم با جدیت در حال سازندگی کشور است. و یک جمله خطاب به آقایی که از دستان بزرگ آقای رضایی گفته است:
اگر این دست ها در زمان جنگ مانند چتری بالای سر شما و امثال شما نبود حالا دست های کوچک اما بیگانه ای بالای سرتان بود
۹۲/۳/۶ ۲۰:۱۳
درود بر غیرت انسان های وارسته ای که برای دفاع از خاک و ناموس خود جهاد اکبر کردند. همگی چه ترک،چه لر، چه عرب، چه کرد، چه بلوچ و چه فارس بودند و افتخارشان خاک پاک ایران بود و در زمان دفاع یک دل بودند و یک زبان

اخبار روز