کد خبر: ۱۱۰۹۴۹
۸۸ بازدید
۰ دیدگاه

جمله معروف مهرآوران چه بود؟

۱۴۰۰/۷/۲۰
۰۹:۰۰

ایسنا: میثم رازفر، بازیگر سریال «زن زندگی، مرد زندگی» گفت: امروز روز خاکسپاری مرد دوست داشتنی، با آرامش، متین و حرفه ای بود، از همین جا می گویم خیلی مخلصیم عمو عزت!

میثم رازفر، بازیگر سریال «زن زندگی مرد زندگی» که در برنامه صبحگاهی «سلام تهران» حضور داشت، از خاطرات هم بازی بودنش با مرحوم عزت الله مهرآوران گفت.

جمله معروف مهرآوران چه بود؟

این بازیگر گفت: امروز روز خاکسپاری عزت الله مهرآوران، مرد دوست داشتنی، با آرامش، متین و حرفه ای بود. ما در برابر تجربه ایشان حرفی برای گفتن نداشتیم. تیکه کلام او «بابا» بود. از همین جا می گویم خیلی مخلصیم عمو عزت.

بازیگر «زن زندگی مرد زندگی» درباره حضورش در این مجموعه طنز توضیح داد: با غلامرضا رمضانی که از همکاران همسرم بودند، در یکی از فیلم های محمد حمزه ای که درباره هفته نیروی انتظامی بود همبازی شدم، از همان دو سال پیش در ذهن او مانده بودم و برای «زن زندگی مرد زندگی» مرا دعوت شدم.

وی سپس به شوخ طبعی زنده یاد مهرآوران اشاره کرد و گفت: من خودم شوخ طبع هستم اما زمانی که با آقای مهرآوران آشنا شدم تازه فهمیدم که دیگران از دست من چه می کشند، زیرا متوجه نمی شدم که ایشان شوخی می کند یا جدی است.

رازفر همچنین یادآور شد: عمو عزت همیشه با صدای خاص خود می گفتند که «آقا هنرپیشه هاتون آماده ان». خانم حاتمی این جمله ایشان را در روز آخر ضبط کرد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز