کد خبر: ۱۱۲۹۸۲
۷۶ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

کنایه سحر دولتشاهی به مسئولان +فیلم

۱۴۰۰/۹/۱۳
۱۴:۳۶

برترین‌ها: صحبت‌های اخیر سحر دولتشاهی؛ بازیگر سینما و تلویزیون درباره گلایه تلویحی از مسئولان کشور حسابی خبرساز شد تا آنجا که دامون قنبرزاده، منتقد سینما به این اظهارنظر دولتشاهی واکنش نشان داد و از او حمایت کرد.

آقایان، کنایه سحر دولتشاهی را متوجه شدید؟

دامون قنبرزاده در صفحه اینستاگرامی خود در کنایه خطاب به مسئولان و در حمایت از سحر دولتشاهی نوشت:

* یکی از هوش‌مندانه‌ترین جواب‌های این چند مدت اخیر در پاسخ به یک پرسش نسبتاً جالب، متعلق به سحر دولتشاهی‌ست. او وقتی با این پرسش مواجه می‌شود که اگر مقداری از آن پودر معروف سریال «قورباغه» را داشت با آن چه می‌کرد، پاسخ می‌دهد مسئولین کشور را هدف قرار می‌دادم! نمی‌دانم این جواب فی‌البداهه بود یا سحر دولتشاهی از قبل به آن فکر کرده بود، اما بهرحال مهم این است که او جوابی درخور توجه و درست می‌دهد. مثال خواهم زد.

* مثلاً این پودر را باید به فلان نماینده مجلس بمالند که با لحنی تهدیدآمیز مدعی شد اگر سی فیلم مورددار که در دولت قبلی مجوز گرفته‌اند اکران شوند، وزیر ارشاد را به مجلس فراخواهد خواند؛ سی فیلمی که اصلاً معلوم نیست این جناب نماینده‌ آن‌ها را دیده باشد (که من شک ندارم حتی یکی از آن‌ها را هم ندیده است). ایشان را باید پودرمالی کنند تا زمانی که هیپنوتیزم شد، به او دستور بدهند تک‌تک آن سی فیلم را تماشا کند، حتی از دیدن بدترین‌هایش لذت ببرد و در نهایت زیر برگه‌ی مجوز نمایش آن‌ها را امضا کند. بعد هم که به هوش آمد چیزی یادش نباشد.

* این پودر را باید به دیگر نماینده‌ مجلس بمالند که از رقص گربه‌های سیدجواد هاشمی در «شهر گربه‌ها» شکایت کرد و اعتقاد داشت این گربه‌رقصانی‌ها دلها را خواهد لرزاند. ایشان را باید پودرمالی کنند و بعد که هیپنوتیزم شد، به او دستور بدهند ده بار به تماشای همان فیلم «شهر گربه‌ها» بنشیند و بیانیه‌ای بنویسد که از فیلم بسیار خوشش آمده و زین پس تمام فیلم‌ها باید رقص و آواز داشته باشند. بعد هم که به هوش آمد، چیزی یادش نباشد.

* این پودر را باید به پوست خیلی‌های دیگر هم بمالند. می‌خواهم بگویم سحر دولتشاهی خیلی درست و هوش‌مندانه گفت. این پودر می‌تواند اوضاع ما را عوض کند. می‌تواند دل‌مان را خنک کند. می‌تواند کنترل را دست‌مان بدهد تا کمی هم ما بتازانیم...

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز