کد خبر: ۱۱۳۶۰
۲۷۳۶ بازدید
۵ دیدگاه (۳ تایید شده)

تصاویر مواجهۀ آیت الله جنتی و هاشمی در مراسم ارتحال امام

۱۳۹۲/۳/۱۴
۱۹:۴۳

 

 

 

 

 

محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور، آیت‌الله آملی‌لاریجانی رئیس قوه قضاییه، علی لاریجانی رئیس مجلس، آیت‌الله هاشمی‌ رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص، آیت‌الله جنتی دبیر شورای نگهبان و بسیاری از مقامات و مسئولان در مراسم ارتحال امام راحل حضور یافتند.
بیست و چهارمین مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) از ساعت 9:30 با سخنرانی حجت‌الاسلام سیدحسن خمینی نوه امام آغاز شد و مقام معظم رهبری در ساعت 10 با حضور در این مراسم، به بیانرهنمودهایشان پرداختند.
در این مراسم، علاوه بر محمود احمدی‌نژاد، علی لاریجانی و آیت‌الله صادق آملی‌لاریجانی رؤسای سه قوه، بسیاری از مقامات دیگر کشوری و لشکری حضور داشتند.
به روایت عکس های خبرگزاری مهر، ایسنا و تسنیم آیت الله هاشمی لحظاتی پس ار ورود و استقرار آیت الله جنتی در محل ویژه در حالی که حاضران به احترام ایشان از جای برخاسته اند وارد شده و در جای خود می نشیند. پس از پایان مراسم نیز آیت الله هاشمی از جای برخاسته و پیش تر از آیت الله جنتی این مکان را ترک می کند

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۳/۱۴ ۰۲:۵۹
دیگه سوزه پیدا نکردید به نشست وبرخاست سران مملکت گیر دادید
۹۲/۳/۱۶ ۲۰:۰۷
[quote name="حسن"]هاشمی نباید از ایت الله جنتی تاراحت باشد چون اقای جنتی ایشان را از دامی که خاتمی برای او چیده بود نجات داد[/quote]
عجب تحلیلی واقعا به فکر کسی نمی رسید شما کلی علامه اید برای خودتان.
۹۲/۳/۱۶ ۱۱:۵۲
هاشمی نباید از ایت الله جنتی تاراحت باشد چون اقای جنتی ایشان را از دامی که خاتمی برای او چیده بود نجات داد

اخبار روز