کد خبر: ۱۱۵۶۱
۷۶۱ بازدید
۲ دیدگاه (۱ تایید شده)

توزیع کارت‌ هدیه ۱۰۰هزار تومانی توسط کاندیدا

۱۳۹۲/۳/۲۰
۰۹:۲۰برخی نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر مقدس قم در آستانه انتخابات شورای شهر اقدام به توزیع کارت هدیه صدهزار تومانی ‌کردند.

به گزارش 598، سایت قم فردا نوشت: برخی از کاندیداهای انتخابات شورای اسلامی شهر مقدس قم در اقدامی شبهه دار مبالغ میلیاردی را برای تبلیغات خود خرج می کنند که باعث تعجب خیل عظیمی از مردم قم در این اوضاع نا به سامان اقتصادی شده است.

این کاندیداها که مشخصا قصد دارند در شورای اسلامی شهر مقدس قم حضور پیدا کنند و در آنجا تاثیر گذار باشند مشخص نیست این هزینه های میلیاردی را از کجا آورده اند و با ریخت و پاش فراوان خرج می کنند؟

در چند شب گذشته برخی از این کاندیداها با اهدای کارت های هدیه یکصد هزار تومانی و وعده سفرهای زیارتی و سیاحتی به حامیانشان در قم اعلام کرده اند اگر در شورای شهر قم مستقر شوند مشخصا برای آنها هرکاری بخواهند انجام می دهند!

این نوع سخن گفتن و پول خرج کردن ها از سوی کسانی که مدعی خدمت رساندن به مردم آن هم در شهر مقدس قم هستند به نظر با مفهوم قدرت طلبی و سوء استفاده گری از این جایگاه مترادف است تا ...؟!

بنابر این گزارش برخی از مردم به این اقدامات اعتراض کرده اند اما کاندیداهای مورد نظر پاسخی روشن به آنها نداده اند.

 

 


کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۲/۳/۲۱ ۰۶:۴۹
فامیلهای ما قم زندگی می کنن، بگید اینها کی هستند و کجا، ما هم بریم صد هزار تومان بگیریم.
آخه عزیز من، یکی ی حرفی زده، شنونده باید عاقل باشه، اگر یک کاندیدا شربت هم بده همه خیابانهای منتهی به ستادش راه بندون میشه چه برسه به... .

اخبار روز