کد خبر: ۱۱۵۷۳
۹۵۱ بازدید
۲ دیدگاه (۲ تایید شده)

واکنش غرضی به کناره‌گیری حدادعادل از انتخابات

۱۳۹۲/۳/۲۰
۱۵:۱۱
غرضی در واکنش به انصراف غلامعلی حدادعادل از انتخابات، با بیان اینکه حضور 8 نفر از 7 نفر بهتر بود، گفت: برای آقای حداد در فعالیت هایشان آرزوی موفقیت می‌کنم.

خبرگزاری فارس: واکنش غرضی به کناره‌گیری حدادعادل از انتخابات

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، نشست خبری سیدمحمد غرضی نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور خبرنگاران داخلی و خارجی در محل خبرگزاری فارس در حال برگزاری است شد.

غرضی در ابتدای این نشست و در واکنش به انصراف غلامعلی حدادعادل از انتخابات گفت: حضور 8 نفر از 7 نفر بهتر بود زیرا ما به صورت گروهی حرکت می‌کنیم و به شکل کبوترهایی هستیم که از شرق به غرب در حرکت هستند.

وی افزود: من احترام خاصی برای آقای حدادعادل قائل هستم و امیدوارم در کارهای مختلف موفق باشند.

وی در ادامه در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا تاکنون کاندید انتخابات ریاست جمهوری نشده بود، گفت: من قائل به واجب کفایی هستم و وقتی دیگران مسئولیت را بر عهده می‌گیرند شرکت نمی‌کنم ولی در این دوره فضای اجتماعی، اداری، اقتصادی به شکلی ملتهب بود و صلاح دیدم شرکت کنم.

غرضی در رابطه با اینکه آیا تاکنون درخواستی برای کناره‌گیری از انتخابات داشته است یا خیر، اظهار داشت: تا به حال چنین درخواستی را نداشته‌ام.

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: صداوسیما تاکنون موفق نشده است جامعه را در جریان اهداف برنامه‌های تبلیغاتی قرار دهد و 8 کاندیدا در برنامه‌های تبلیغاتی شبیه یکدیگر صحبت می‌کردند..

 


کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۲/۳/۲۱ ۰۸:۱۹
ایول
۹۲/۳/۲۱ ۰۸:۱۸
:-) ایول

اخبار روز