کد خبر: ۱۱۵۹۲
۱۰۳۰ بازدید
۵ دیدگاه (۵ تایید شده)

کرباسچی:

روحانی کاندیدای نهائی اصلاحات شد

۱۳۹۲/۳/۲۰
۲۰:۰۶
ایران > انتخابات- همشهری آنلاین:
دبیر کل حزب کارگزاران درباره نتیجه ائتلاف عارف و روحانی گفت: شورای 10 نفره مشورتی که آقای خاتمی تشکیل داده بودند اطلاعیه داده است که روحانی را به عنوان کاندیدای اصلاح طلبان انتخاب کرده اند.

مهر نوشت: غلامحسین کرباسچی دبیر کل حزب کارگزاران در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه نتیجه ائتلاف روحانی و عارف چه شده است گفت: شورای 10 نفره مشورتی که آقایخاتمی تشکیل داده بودند اطلاعیه داده است که روحانی را به عنوان کاندیدای اصلاح طلبان انتخاب کرده‌اند البته ضمن احترامی که بهعارف دارم این اتفاق افتاده و آقای عارف و روحانی نیز گفته‌اند که تابع نظر بزرگان هستند.

وی با اشاره به حمایت آقای خاتمی از روحانی گفت: به هر حال شورای مشورتی با حضور خاتمی تشکیل می‌شود و در این انتخاب آقای خاتمی بی تاثیر نیست. این شورا در گذشته نیز اطلاعیه‌هایی در رابطه با حضور آقای هاشمی داده‌اند، در مجموع نظر شورا قطعی است و آقای روحانی کاندیدای نهایی است.

کرباسچی با بیان اینکه کناره گیری عارف اتفاق مهمی است افزود: به هر حال اگر این اتفاق بیفتد چون مجموعه اصلاح طلبان و نیروهای مرتبط یک کاندیدا خواهند داشت کمک بزرگی برای آقای روحانی خواهد بود.

وی ادامه داد: نظر خودم این است که روحانی می‌تواند در دور اول برنده شود و بر اساس بعضی از نظرسنجی‌هایی که سراغ داریم رای روحانی بسیار بالاست و احتمالا با کناره گیری عارف این وضعیت بهتر نیز خواهد شد.

کرباسچی در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه چنانچه عارف به نفع روحانی کنار نرود جبهه اصلاحات چه تصمیمی خواهد گرفت، گفت: من فکر نمی‌کنم این طور باشد بالاخره مجموعه اصلاح طلبان با هم هماهنگ هستند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۲/۳/۲۰ ۲۰:۳۲
[quote name="طاهر نائبي"][quote name="سارا آشتیانی"]ای کاش مردم شعور و لیاقت داشته باشند به دکتر جلیلی رأی بدهند.[/quote]

ای کاش ادبیات طرفداران آقای جلیلی هم مثل شما نباشد .[/quote]

طاهر حداقل تو که می شناسی هویت واقعی این اکانت کیه!این ... تکلیفش با خودش هم مشخص نیست حرفهای اون رو به حساب حامیان دکتر جلیلی نگذارید.
۹۲/۳/۲۰ ۱۷:۳۷
خانم آشتبانی بهتره عوض این حرف های بیهوده، به سری دلیل واسه این مردمی که فرمودین ، بیارین تاماهم به عنوان جزئی از این مردم بفهمیم که به چه عللی باید به جلیلی رای بدیم ؟؟؟؟؟!!!
۹۲/۳/۲۰ ۱۶:۲۱
[quote name="طاهر نائبي"][quote name="سارا آشتیانی"]ای کاش مردم شعور و لیاقت داشته باشند به دکتر جلیلی رأی بدهند.[/quote]

ای کاش ادبیات طرفداران آقای جلیلی هم مثل شما نباشد .[/quote]
ای کاش میتونستم جوابتو بدم به مهندس قول دادم.
۹۲/۳/۲۰ ۱۶:۱۷
[quote name="سارا آشتیانی"]ای کاش مردم شعور و لیاقت داشته باشند به دکتر جلیلی رأی بدهند.[/quote]

ای کاش ادبیات طرفداران آقای جلیلی هم مثل شما نباشد .
۹۲/۳/۲۰ ۱۶:۰۸
ای کاش مردم شعور و لیاقت داشته باشند به دکتر جلیلی رأی بدهند.

اخبار روز