کد خبر: ۱۱۷۰۸
۲۰۸۴ بازدید
۷ دیدگاه (۶ تایید شده)

فوری/آغاز جلسه ائتلاف " ولایتی ، قالیباف ، جلیلی "

۱۳۹۲/۳/۲۳
۱۴:۰۷

 

 

 

 

براساس این گزارش ، جلسه ای هم اکنون با حضور آقایان "قالیباف ، جلیلی ، رضایی و ولایتی " و برخی بزرگان اصولگرایی آغاز شده است .
نیک نیوز : یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری به یکی از پیچیده ترین رقابت های انتخاباتی بدل شده است .

به گزارش "نیک نیوز " در حالی که اصلاح طلبان با اجماعی باور نکردنی و هماهنگ با تمام توان و تلاش "حسن روحانی " را به عنوان کاندیدای واحد خود برای پیروزی در این رقابت ها معرفی و "عارف " دیگر کاندیدای اصلاح طلب را مجاب به کناره گیری از این رقابت ها نمودند در این سوی میدان که اصولگرایان قرار دارند اختلاف و تشتت آراء بیداد می کند و به نظر می رسد که خبری هم از وحدت تا پایان این رقابت ها نباشد .

خبر های رسیده به "نیک نیوز " از منابع آگاه حاکی از آن است که به دنبال کناره گیری "عارف " و افزایش آراء روحانی در نظر سنجی های انجام شده تلاش های از سوی برخی بزرگان اصولگرا برای وحدت میان کاندیداهای موجود اصولگرایی در انتخابات ریاست جمهوری آغاز شده است که هر چند تاکنونن به نتیجه عملی منجر نشده است ولی همچنان ادامه دارد .

براساس این گزارش ، جلسه ای هم اکنون با حضور آقایان "قالیباف ، جلیلی ، رضایی و ولایتی " و برخی بزرگان اصولگرایی آغاز شده است .

یک منبع موثق با اعلام این خبر به "نیک نیوز " گفت : این جلسه اندکی پیش آغاز شده و احتمالا تا ساعاتی دیگر هم ادامه خواهد داشت .

وی که خواست نامش فاش نشود افزود : در این جلسه آقایان "قالیباف ؛ ولایتی ، جلیلی و رضایی " حضور دارند هرچند که رضایی اعلام کرده به احترام دعوت بزرگان اصولگرایی در این نشست حاضر شده و هرگز کناره گیری نخواهد کرد .

این منبع آگاه ادامه داد : تلاش بزرگان اصولگرایی برای ائتلاف میان جلیلی ، قالیباف و ولایتی ادامه دارد .

وی تصریح کرد : یکی از پیشنهادات کناره گیری دو نفر براساس نظر سنجی و حضور دو کاندیدای کناره گذاشته شده در کابینه رئیس جمهور اصولگرا بوده است که معلوم نیست مورد توافق آنها قرار گیرد یا خیر !

بهر حال باید منتظر ماند و دید که آیا جلسه آخرین ائتلاف اصولگرایی به نتیجه مشخصی منتهی خواهد شد یا خیر ؟

 

 

 

 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۲/۳/۲۳ ۱۵:۱۹
خدا را چه دیدی شاید محسن رضایی هم به نفع روحانی کنار کشید و جلیلی به نفع قالیباف و ولایتی هم به نفع روحانی و همه اینها به نفع غرضی و نهایتا از دل این کنار کشیدنها روحانی شنبه شد رئیس جمهوری اسلامی ایران
۹۲/۳/۲۳ ۱۵:۰۲
امیدوارم که حق به حق دار برسه
۹۲/۳/۲۳ ۱۴:۲۴
انصافا باید طبق تمام نظر سنجی های ارگانهای رسمی ولایتی که رای نداره بره کنار تا جلیلی و قالیباف بیاند دور دوم و دور دوم هر چه خدا خواست.
۹۲/۳/۲۳ ۱۲:۵۴
نه افراط نه تفریط . به امید ایران سربلند و سرسبز در تمامی عرصه ها:|
۹۲/۳/۲۳ ۱۱:۵۳
[list][*]امیدوارم هیچ یک از نامزدها کناره گیری نکنند تا انتخاباتی پرشورتر داشته باشیم. من هرچقدر روی این 3 نامزد فکر می کنم 3 نقطه مشترک ندارند. برای چه باید ائتلاف کنند؟ اگر هم قرار بر کناره گیری است باید ولایتی و قالیباف بروند و جلیلی بماند. انشاءالله تعالی[/list]
۹۲/۳/۲۳ ۱۱:۳۵
خدا کنه به نتیجه نرسه

اخبار روز