کد خبر: ۱۱۸۰۷۶
۸۶ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

یوسف تیموری، برنده اصلی جوکر

۱۴۰۱/۳/۵
۱۵:۴۱

برترین‌ها: آخرین قسمت از فصل ۶ جوکر کمی تراژیک بود. در بخشی از مسابقه محمدرضا علیمردانی از علی انصاریان و مهرداد میناوند یاد کرد و یوسف تیموری با تداعی خاطره او تحت تاثیر قرار گرفت و نتوانست جلوی اشک‌هایش را بگیرد.

ماجرای صاحب مشهور غمگین‌ترین لبخند سال

او طی تصمیم غافلگیرانه‌ای، برای شادی روح انصاریان که تصویرش با خنده در یادها مانده، شروع به خندیدن کرد و از سیامک انصاری خواست او را از دور رقابت خارج کند. انصاری هم علی‌رغم میل باطنی به تیموری کارت قرمز داد. یوسف تیموری به دلیل بروز احساسات صادقانه‌اش، بی‌توجهی به برد و باخت و حذف خودخواسته از مسابقه با تحسین تقریبا همه مخاطبان مواجه شد.

یوسف تیموری، برنده اصلی جوکر

روزنامه خراسان درباره حرکت خاص تیموری می‌نویسد: یکی از فعال‌ترین شرکت‌کنندگان«جوکر» یوسف تیموری بود. او با حرکات بامزه خود رقبایش را به خنده می‌انداخت و معمولا در مواجهه با افراد جدی، برای خنداندن آن‌ها تلاش بیشتری می‌کرد. این مسئله باعث شد بسیاری از مخاطبان راجع به عملکردش انتقاد کنند و این تصور که او با هدف پیروزی بی‌رحمانه رقبایش را به خنده می‌اندازد، به وجود بیاید، اما خنده عمدی او در آخرین قسمت فینال همه قضاوت‌های منفی را تغییر داد.

ماجرای صاحب مشهور غمگین‌ترین لبخند سال

تیموری پیش از این هم در رقابت با یوسف صیادی قید پیروزی را زده و به نفع او کنار رفته بود، بنابراین به مخاطبان ثابت کرد تلاش‌هایش برای خنداندن رقبا و کارهایی که انجام داده برای پیروز شدن در این مسابقه نبوده. هرچند که محمدرضا علیمردانی برنده اولین فینال شد، اما یوسف تیموری با حذف عمدی خود موفق شد محبوبیت ویژه‌ای نزد مخاطبان به دست بیاورد و حتی تحسین مخاطبانی را که از او انتقاد کرده بودند هم برانگیزد. عده‌ای از مخاطبان احساسی شدن فضای مسابقه را به شوخی و جدی متاثر از حضور احسان علیخانی دانسته‌اند، اما یوسف تیموری ناگهان احساساتی شد، تصمیمش برای خندیدن و حذف از مسابقه همه در لحظه اتفاق افتاد، به همین دلیل از سوی اکثر مخاطبان پذیرفته شد و یوسف تیموری را به چهره محبوب این مسابقه تبدیل کرد.

مخاطبان چه نظری دارند؟

یوسف تیموری تو فینال جوکر نشون داد که چقدر آدم حسابیه و خیلی چیزا تو این دنیا واسش بی ارزشه :)

کاش یه رفیق مثل تو داشتم!

ما احساساتی ها

زود میخندیم

زود قهر میکنیم

زود آشتی میکنیم

زود عصبانی میشیم

زود عاشق میشیم

زود گریه میکنیم

زود هم بی خیال میشیم...

به پاس هنرنمایی به نظیر یوسف تیموری در جوکر

ولی توی این دو باری که یوسف تیموری اومد جوکر و میتونست تا ته همه رو ببره و عمداً بخاطر دوستاش خندید، بزرگی قلبش رو رسوند واقعاً.

قسمت اول جوکر مردم نوشتن اه یوسف تیموری چقدر بد و نچسبه

قسمت آخر نوشتن چقدر با معرفت و بامزه ست

ما فرصت نمیدیم ذات واقعی آدم ها رو بشناسیم و خیلی سریع قضاوت می کنیم

علی انصاریان جزو معدود کسایی(سلبریتیا) بود که با مرگش واقعا اشکم در اومد و الان این حرکت یوسف تیموری واقعا منو به گریه انداخت.

اقای انصاریان مجدد روحت شاد

ماجرای صاحب مشهور غمگین‌ترین لبخند سال

قابی از سریال «زیر آسمان شهر» با حضور یوسف تیموری و علی انصاریان

یوسف تیموری کارش خیلی به دلم نشست…

۲باری میتونست اول بشه بخاطر صیادی و علی‌انصاریان کنارکشید.

یوسف تیموری سری قبل هم عمدی خندید و حذف شد

برای رفیقش یوسف صیادی

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز