کد خبر: ۱۱۸۸۹۴
۱۱۹ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

تصویری منتسب به برخی از آقازاده‌ها

۱۴۰۱/۴/۶
۱۴:۰۰

اخیرا در توئیتر فارسی تصویری منتسب به برخی از آقازاده‌ها وایرال شده که واکنش‌های زیادی را در پی داشته. این که در فضای غبارآلود جامعه چنین فریم خوشحالی از اطرافیان مسئولین دیده می‌شود همواره مورد شماتت آن‌ها از سوی طبقه به ظاهر متوسط و به واقع ضعیف جامعه قرار می‌گیرد. فقر در کشور بیداد می‌کند و به ناگاه این سرخوشی برجسته جلوه می‌کند!

 

قابی که آقازادگی را در چشمانمان فرو می‌کند

واکنش‌ها به این قاب متفاوت اما خواندنی‌ست:

* پیرو مکتب آناشید حسینیسم که تو بیوشون میزنن حسبی الله، ساکن گلستان پاسداران، از اونا که تو ۱۸سالگی به اولین خواستگار بله گفتن و شوهرشونو جانان صدا میکنن و با اشعار فاضل نظری برانگیخته می‌شن و کلیپ‌های آقامیری رو استوری می‌کنن و زیرش مینویسن حرف حساب!

* حالا اینکه بگیم هر کی حجاب داره، اینجوریه که نه. ولی تیپ‌های این شکلی اکثرا باباهای کله‌گنده دارن، همزمان که روزه می‌گیرن، پارتنر هم دارن. معتقدن موهات پیدا نباشه ولی شلوار جذب بپوشی اوکیه.

* اینا همشون ساکن پاسدارانن و یدونه نیسان جوک دارن و قیمت هر تیکه از لباسشون چند تومنه و معتقدن  تو همین ایران خودمون پول داشته باشی بهترین جا برای زندگیه.

* این مدل دخترا هم خیلی شبیه هم‌ن. علاقه به پیکسل زدن به کیف، دفترهای گل‌گلی. معتقد به عقیده خودشونن و بقیه رو بد می‌دونن. عشق ریز یواشکی هم دارن و الباقی داستان.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز