کد خبر: ۱۱۹۸۴۵
۸۷ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

واکنش تلویحی به عکس جنجالی مدیر شبکه سه

۱۴۰۱/۵/۱۳
۰۹:۱۲

روزنامه اعتماد نوشت: انتشار تصویری از علی فروغی مدیر شبکه ۳ صداوسیما که ۱۱ سال پیش در بین جمعیت حمله‌کنندگان به سفارت انگلیس قرار داشت، یک‌بار دیگر این پرونده را در افکار عمومی باز کرد و موضوع را به سطح ناخودآگاه جمعی ایرانیان کشاند.

واکنش تلویحی به عکس جنجالی مدیر شبکه سه

نماینده ادوار مجلس که از نزدیک در جریان پیگیری پرونده حمله به سفارت انگلیس قرار داشت و بارها خواستار تشکیل هیات تحقیق و تفحص در این زمینه شده بود به برخی رفتارهای مشکوک اشاره می‌کند که در بطن این پرونده قرار داشت، اما هرگز از آن رونمایی نشد.

حشمت‌الله فلاحت‌پیشه با اشاره تلویحی به انتشار عکس علی فروغی در ماجرای سفارت انگلیس گفت:

* رفتارهایی که باعث شد، هماهنگی کشورهای غربی برای اعمال تحریم‌های گسترده نفتی، گازی و دیپلماتیک علیه کشورمان، افزایش یابد و ایران ذیل تحریم‌های شدید قرار بگیرد. پرونده‌ای که پیگیری آن ممکن است سرنخ‌های تازه علیه کاسبان تحریم نمایان کند.

* کمترین کاری که در این پرونده می‌توان صورت داد، این است که مانند پرونده ویلموتس، عاملان اصلی این حمله، خسارت ۱.۳ میلیون پوندی که از جیب ملت واریز شده را پرداخت کنند.

* کشور در حال حاضر تاوان رویکردهای تند و افراطی را می‌دهد. حتما نسل آینده ما را مواخذه خواهد کرد که چرا این همه تاوان برای رفتارهای افراطی دادیم.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز