کد خبر: ۱۲۰۱۵۸
۴۸ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

یک بیت‌ کوین بدهید؛

بوگاتی تحویل بگیرید!

۱۴۰۱/۵/۲۷
۱۰:۲۹

همشهری آنلاین: جسی پاول، مدیرعامل شرکت صرافی دیجیتال کراکن مستقر در سانفرانسیسکو، به بلومبرگ گفت که همچنان نسبت به بیت‌کوین خوش‌بین است و امیدوار دارد که تا پایان سال ۲۰۲۲ یک بوگاتی را به ازای هر بیت کوین بخرد!

یک بیت‌ کوین بدهید؛ بوگاتی تحویل بگیرید!

پاول پیش‌تر نیز نظراتی درباره قیمت بیت‌کوین در مصاحبه با بلومبرگ داشته است. پاول در سال ۲۰۲۱ گفته بود: «احتمالا تا پایان سال [۲۰۲۱] به ازای هر بیت‌کوین می‌توان یک لامبو [لامبورگینی] خرید و احتمالا تا پایان سال آینده [۲۰۲۲] قیمت هر بوگاتی یک بیت کوین خواهد بود.»

در آن زمان، بیت‌کوین حدود ۴۸ هزار دلار معامله می‌شد. زمانی که پاول در ۲۶ اوت  پیش‌بینی‌هایش را یادآور شد، او عقب‌نشینی نکرد. در حالی که می‌گفت انتظار نداشت بازار زمستان آنقدر ضربه بخورد، همچنان گفت که انتظار دارد تا پایان سال ۲۰۲۲ یک بوگاتی با یک بیت‌کوین بخرد.

بیت‌کوین در زمان انتشار این موضوع، تقریبا ۲۴ هزار دلار معامله می‌شد و مدل‌های برند خودروهای لوکس بوگاتی بین ۱.۹ تا ۳.۳ میلیون دلار متغیر است.

پاول با بیان اینکه همچنان نسبت به بیت‌کوین بسیار خوش بین است ادامه داد: «من دوباره با قیمت ۱۸ هزار دلار بیت‌کوین خریدم؛ از این کار خوشحال هستم. همچنان اعتقاد دارم که در درازمدت صعودی خواهد بود؛ اصول اولیه همچنان در حال بهبود هستند. من هرگز علیه بیت‌کوین ریسک نمی‌کنم.»

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز