کد خبر: ۱۲۰۲۹
۹۲۶ بازدید
۴ دیدگاه (۴ تایید شده)

ماجرای نامه آیت‌الله مهدوی‌کنی به ولایتی

۱۳۹۲/۴/۱
۱۱:۱۶
در شرایطی که عدم ائتلاف کاندیداهای اصولگرا، ضربه سنگینی را بر پیکره این جریان وارد کرد و باعث شکست آنان شد، اکنون خبر می رسد که برخی بزرگان اصولگرایی هشدارهای لازم را به نامزدها داده بودند.

به گزارش جهان، آیت الله مهدوی کنی پس از مشاهده افزایش آرای حسن روحانی در نتیجه کنار کشیدن محمدرضا عارف و حمایت های همه جانبه از او، روز 21 خرداد نامه‌ای خطاب به علی اکبر ولایتی می نویسد. وی در این نامه از ولایتی خواسته بود به میثاق و وعده خود در شرایط حساس کنونی عمل کند و از صحنه انتخابات کنار بکشد. هرچند خبر ارسال این نامه همان زمان در محافل خصوصی اصولگرایان هم منتشر شد اما ولایتی مدعی شد که نامه ای از آیت الله مهدوی کنی به دستش نرسیده و بی توجه به نتیجه تفرق در جبهه اصولگرایی بر حضورش تا آخر انتخابات تاکید کرد.

کاندیداهای اصولگرا بی توجه به نظرسنجی های مراکز معتبر، حاضر نشدند وحدت کنند تا اینکه نتیجه انتخابات آنان را شگفت زده کرد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۲/۴/۱ ۱۱:۵۹
[quote name="بیکار"]اقای نایبی اشتباه نکن این رایها رای اصلاح طلبان نیست ! نماینده انها عارف بود این موج بوجود امده نتیجه ناراحتی مردم از دولت فعلی و گرانیهای اخیر بود؟ والا رای روحانی بالسخصه حدود 1 میلیون هم نمیشدو...![/quote]
[list][*]لطفاً دوباره بخوانید. این رای، رای اعتدال است هرچند روحانی نامزد مورد حمایت اصلاح طلبان بود.[/list]
۹۲/۴/۱ ۰۹:۲۵
اقای نایبی اشتباه نکن این رایها رای اصلاح طلبان نیست ! نماینده انها عارف بود این موج بوجود امده نتیجه ناراحتی مردم از دولت فعلی و گرانیهای اخیر بود؟ والا رای روحانی بالسخصه حدود 1 میلیون هم نمیشدو...!
۹۲/۴/۱ ۰۸:۲۴
[list][*]آفرین بر ولایتی و جلیلی و رضایی که مردانه تا آخر ماندند و کنار نکشیدند. هرچند اگر تمام 6 نامزد(غیر از روحانی و عارف) به نام اصولگرایی ائتلاف می کردند باز هم رأی روحانی (با ائتلاف دکتر عارف) به میزان 6% بالاتر از همه آنها می شد. دلیل این پشت کردن مردم به اصولگرایی کارنامه ضعیف آنها در 8 سال فرصت مغتنمی بود که به باد دادند و با رو شدن ضعف 8 ساله همگی از حمایتهای افراطی دست کشیدند و به دشمن خونی با دولت تبدیل شدند تا اثبات کنند این اصولگراها با آن اصولگراها فرق می کند ولی مردم می دانستند این همان است.[/list]
۹۲/۴/۱ ۰۷:۳۰
سلام و درود خدا و اولیای مقرب او بر آزاد مرد دوران دکتر ولایتی

اخبار روز