کد خبر: ۱۲۰۵۷
۶۶۷ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

نایب قهرمانی بسکتبالیست های ایرانی

۱۳۹۲/۴/۲
۰۹:۵۰
 

تیم ملی بسکتبال جوانان ایران در آخرین دیدار تدارکاتی‌اش در تورنمنت چهارجانبه مجارستان به مصاف اسلوونی رفت و با قبول شکست برابر این تیم نایب قهرمان شد. تيم ملي ايران در اولين بازي رسمي خود در رقابت هاي جام جهاني روز پنجشنبه 6 تير ماه بايد مقابل آر‍‍ژانتين به ميدان برود.
تيم ملي جوانان ايران كه با شايستگي توانست تيم هاي روماني و مجارستان را از پيش رو بردارد در آخرين بازي خود مغلوب تيم اسلوني شد و به مقام دوم رسید.

به گزارش تابناک، تیم ملی بسکتبال جوانان ایران در آخرین دیدار تدارکاتی‌اش در تورنمنت چهارجانبه مجارستان به مصاف اسلوونی رفت و با قبول شکست برابر این تیم نایب قهرمان شد.

كادر فني تيم ملي جوانان كه با دو پيروزي ابتدايي نايب قهرماني تيم ملي برايشان مسجل شده بود در ديدار مقابل تيم قدرتمند اسلوني به جاي نتيجه گيري سعي كردند تمام بازيكنان را در زمان هاي مختلف به ميدان بفرستند تا كل تيم در آستانه مسابقات جهاني پراگ محك جدي خورده باشند.
نایب قهرمانی بسکتبالیست های ایرانی
بازيكنان ايران كوارتر اول را مساوي به پايان بردند اما در كوارتر دوم وسوم به دليل تعويض بازيكنان و استفاده از نفرات ذخيره در تركيب جديد اين بازيكنان اسلوني بودند كه فرصت امتياز آوري به دست آوردند وموفق شدند اختلاف امتيازي خود را به عدد 16 برسانند در كوارتر چهارم بازي بازيكنان ايران بار ديگر توپ وميدان را در دست گرفتند و اين تايم از بازي را با برتري به پايان بردند هرچند كه در مجموع 20 دقيقه زمان اين ديدار با نتيجه 64-80 كه رقم خورد اين تيم اسلوني بود كه به عنوان تيم اول شناخته شد وايران نيز با كسب عنوان نايب قهرماني به كار خود در مجارستان پايان داد.

كاروان تيم ملي جوانا ن روز يكشنبه 2 تير ماه بوداپست را به مقصد پراگ ترك مي كند

تيم ملي ايران در اولين بازي رسمي خود در رقابت هاي جام جهاني روز پنجشنبه 6 تير ماه بايد مقابل آر‍‍ژانتين به ميدان برود.

گفتنی ست جام جهانی زیر 19 سال از ششم تیر برگزار می شود و ایران با لیتوانی،‌ آرژانتین و جمهوری چک در گروه دوم قرار دارد. 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز