کد خبر: ۱۲۰۶۲
۷۲۳ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

جزییات دیدار عسگراولادی و اعضای موتلفه با روحانی

۱۳۹۲/۴/۲
۱۲:۴۳جمعی از اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی به همراه حبیب‌الله عسگراولادی صبح امروز با حسن روحانی رییس‌جمهور منتخب دیدار کردند.

حمیدرضا ترقی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به این دیدار اظهار کرد: آقای عسگراولادی در این دیدار ضمن تبریک به آقای روحانی، آمادگی حزب موتلفه برای پشتیبانی از رییس‌جمهور منتخب را برای غلبه بر مشکلات فراروی دولت جدید اعلام کردند.

وی افزود: اعضای شورای مرکزی پیشنهاداتی درباره رفع مشکلات اقتصادی و گسترش دیپلماسی عمومی با استفاده از ظرفیت احزاب و ضرورت تقویت جایگاه احزاب در کشور را مطرح کردند.

ترقی ادامه داد: آقای روحانی نیز با اشاره به شناخت بیش از 40 ساله خود از حزب موتلفه و مبارزات این حزب، انتخابات اخیر را موهبتی الهی برای کشور دانست و دستاورد بزرگ انتخابات را اعتماد مردم به نظام و تثبیت جمهوریت و اسلامیت آن عنوان کرد.

این عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی افزود: آقای روحانی همچنین به نقش استثنایی مقام معظم رهبری در انتخابات اشاره کردند و در نهایت تاکید داشتند که با تمام وجود برای استحکام نظام و کاهش بار رهبری در دولت آینده تلاش خواهند کرد و از کمک احزاب و بویژه حزب موتلفه نیز استفاده خواهند کرد.

وی درباره اینکه آیا در مورد استفاده از اعضای حزب موتلفه اسلامی در کابینه دولت جدید بحثی مطرح شد یا نه؟ پاسخ داد: نه.

در این دیدار محمد‌نبی حبیبی، اسدالله بادامچیان، عبدالرضا مصری، مصطفی میرسلیم، حمیدرضا ترقی، محمدعلی امانی، علی بنایی و فاطمه رهبر به همراه حبیب‌الله عسگراولادی حضور داشتند. 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز