کد خبر: ۱۲۳۸۱۳
۴۴ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

زمان انتظار برای خوردن این غذا به ۳۰سال رسید!

۱۴۰۱/۹/۷
۰۸:۰۸

 این کوفته‌ محبوب تولید یک فروشگاه خانوادگی فراورده‌های گوشتی است.

طبق گزارش‌ها، لیست‌انتظار هر جعبه کوفته گوشت گاو منجمد یک شرکت خانوادگی در ژاپن طی نزدیک به یک دهه، سه برابر شده و به ۳۰ سال رسیده است.

زمان انتظار برای خوردن این غذا به 30سال رسید!

فروشگاه فراورده‌های گوشتی واقع در شهر تاکاساگو در استان هیوگو ژاپن، از سال ۱۹۲۶ محصولات گوشتی می‌فروشد؛ اما کوفته‌های گوشت گاو کوبه (Kobe) آن یکی از پرفروش‌ترین اقلام‌اند.

به گزارش شبکه خبری سی‌ان‌ان، زمان انتظار برای کوفته‌های منجمد که با گوشت گاو کوبه و سیب‌زمینی‌های محلی تولید می‌شوند، به بیش از ۳۰ سال افزایش یافته است.

در ماه آوریل، زنی در توییتر نوشت بالاخره سفارش کوفته‌هایش را دریافت کرده است- تقریبا ۹ سال پس از ثبت سفارش.

زمان انتظار برای خوردن این غذا به 30سال رسید!

این زن با نام کاربری هایاسینو در توییتر، سفارش خودش را هشتم سپتامبر ۲۰۱۳ ثبت کرده بود. در آن زمان به او گفته بودند که باید هفت سال و نیم صبر کند.

اما تاخیر ناشی از برداشت بد سیب‌زمینی‌ مورداستفاده آساهیا در کوفته‌ها، انتظار را طولانی‌تر کرد.

این مشتری در توییتر نوشت که سفارش خود را  ۲۸ آوریل ۲۰۲۲ دریافت کرده است و افزود: «کوفته‌هایی که ۹ سال منتظرشان بودم، به دستم رسیدند!»

زمان انتظار برای خوردن این غذا به 30سال رسید!

محبوبیت این کوفته‌ می‌تواند به دلیل مقرون‌به‌صرفه بودن آن‌ باشد. هنگامی که آساهیا برای اولین بار آن‌ها را به بازار عرضه کرد، قیمت‌ هر کوفته فقط یک دلار و ۸۰ سنت (تقریبا ۱.۵ پوند) بود، در حالی که بهای گوشت گاو به‌کاررفته در هر کوفته حدود دو دلار و ۷۰ سنت (۲.۳۰ پوند) بود.

در وب‌سایت این فروشگاه فراورده‌های گوشتی به مشتریان گوشزد شده که اگر همین امروز کوفته‌ها را سفارش بدهند، ممکن است ۳۲ سال منتظر بمانند تا به دستشان برسد.

زمان انتظار برای خوردن این غذا به 30سال رسید!

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز