کد خبر: ۱۲۳۸۳۱
۵۲ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

مرگ برای پسر عاشق، به جرم قتل دختر پشیمان

۱۴۰۱/۹/۷
۰۹:۳۴

اعتمادآنلاین: مرد عاشق که به خاطر شنیدن پاسخ منفی اقدام به قتل دختر مورد علاقه‌اش کرده بود به قصاص محکوم شد.

این مرد وقتی متوجه شد دختری که از او خواستگاری کرده از ازدواج پشیمان شده است، او را به قتل رساند.

مرگ برای پسر عاشق، به جرم قتل دختر پشیمان

کشف جسد خونین

پاییز سال ۹۶ جنازه خونین یک دختر جوان در ساختمانی نیمه‌ساز در شهرری پیدا شد. شواهد نشان می‌داد این دختر با ضربات متعدد چاقو کشته شده است. جنازه دختر ناشناس به پزشکی قانونی منتقل شد و پلیس به بررسی پرداخت. دو روز از ماجرا گذشته بود که خانواده‌ای به پلیس آگاهی مراجعه کردند و از ناپدید شدن دخترشان نرگس خبر دادند. نشانه‌هایی که آنها از دخترشان ارائه دادند با نشانی‌های قربانی مطابقت داشت. به این ترتیب آنها به سردخانه پزشکی قانونی رفتند و جنازه دخترشان را تحویل گرفتند. پلیس با بررسی تماس‌های تلفنی دختر جوان به رابطه او با یک مرد افغان به نام نعیم پی برد و به ردیابی او پرداخت؛ اما نعیم که تا چند روز قبل در ساختمان نیمه‌ساز کارگر بود همزمان با کشته شدن دختر جوان به محل نامعلومی ‌گریخته بود.

به این ترتیب فرضیه جنایت از سوی نعیم قوت گرفت و او یک هفته بعد در حالی که قصد داشت از کشور خارج شود بازداشت شد.

از آشنایی خیابانی تا قتل

مرد جوان به قتل اعتراف کرد و در تشریح جزئیات ماجرا گفت: حدود هشت ماه قبل با نرگس در خیابان آشنا شدم. به او گفتم افغان هستم و در ساختمان نیمه‌ساز کار می‌کنم. او هم قبول کرد تا با هم رابطه دوستانه داشته باشیم. نرگس در این هشت ماه حدود ۲۸ میلیون تومان به بهانه‌های مختلف از من پول گرفت. ما با هم قرار ازدواج گذاشته بودیم و قرار بود به زودی به خواستگاری‌اش بروم اما یکباره از ازدواج با من منصرف شد. نرگس می‌گفت خودش کار مناسبی پیدا کرده و ماهانه دو میلیون تومان حقوق دارد. به همین خاطر دلیلی برای ازدواج با من ندارد. او می‌خواست رابطه دوستانه‌اش را با من به هم بزند.

این مرد ادامه داد: من بارها از نرگس خواستم اجازه دهد به خواستگاری‌اش بروم اما قبول نکرد. به همین خاطر یک روز او را به ساختمان نیمه‌ساز دعوت کردم. با او جدی صحبت کردم و خواستم ۲۸ میلیون تومان مرا پس دهد و گفتم در غیر این صورت او را می‌کشم. نرگس با خونسردی جوابم را داد و گفت هر کاری می‌خواهم انجام بدهم. رفتارهای سرد نرگس باعث شد کنترل اعصابم را از دست بدهم و با چاقو به جانش بیفتم. من چند ضربه چاقو به او زدم ولی وقتی غرق خون روی زمین افتاد و جان سپرد پشیمان شدم. من خیلی ترسیده بودم به همین خاطر وسایلم را جمع و ساختمان نیمه‌ساز را ترک کردم. قصد داشتم به افغانستان برگردم که دستگیر شدم.

مرد افغان به بازسازی صحنه جرم پرداخت و در دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.

در دادگاه جلسه اولیای دم درخواست قصاص را مطرح کردند.

سپس نعیم به دفاع پرداخت و اظهارات قبلی‌اش را تکرار کرد: من عاشق نرگس بودم و می‌خواستم با او ازدواج کنم؛ اما او کاری کرد که کنترل اعصابم را از دست دادم و با چاقو به جانش افتادم. من پشیمان هستم.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و مرد جوان را به قصاص محکوم کردند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز