کد خبر: ۱۲۳۸۴۷
۵۷۶۶ بازدید
۸ دیدگاه (۶ تایید شده)

فیلم جدید از فرح عبدی کارمند وزارت ارشاد و یک زن دیگر

۱۴۰۱/۹/۷
۱۱:۳۴

رویداد۲۴: فیلمی از فرح عبدی کارمند وزارت ارشاد که از آزادی زنان در ایران می‌گفت در روزهای گذشته سوژه کاربران شده بود که چگونه می‌شود کارمند بخش رسانه‌های خارجی وزارت ارشاد حتی ابتدایی‌ترین کلمات انگلیسی را نداند. حالا فیلم دیگری منتشر شده که یک زن به کمک مصاحبه‌شونده قبلی می‌آید تا کار را جمع کند.

جملات عجیب و غریب او اما سوژه جدیدی شده است؛ از جمله اینکه واژه(solve) به معنای حل کردن را «اسلاو» می‌گوید و جملات بی‌معنایی می‌گوید که به زعم خود مشکل را حل کرده است!

در روزهای گذشته بحث‌هایی زیادی درباره افرادی که به قطر برده شده‌اند وجود دارد و وزارت ورزش هنوز درباره اینکه این افراد با چه هزینه‌ای برای تماشای جام جهانی قطر فرستاده شده‌اند، سکوت کرده است.

مصطفی وثوق‌کیا از اصولگرایان فعال در حوزه فرهنگ، امیرحسین ثابتی مجری برنامه جهان‌آرا، محمدرضا شهبازی مجری برنامه طنز پاورقی، مهدی خانعلی‌زاده مجری برنامه سیاسی بدون توقف، حسین دارابی کارگردان اصولگرا، دانیال معمار سردبیر روزنامه همشهری در دوره زاکانی، علی رجبی مجری و برنامه‌ساز سیاسی و ... از جمله چهره‌هایی هستند که به عنوان خبرنگار قطر رفته‌اند؛ در حالی که هیچکدام از آنها خبرنگار ورزشی نیستند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۱/۱۰/۲۱ ۰۹:۵۸

ر مثلا قرار بود کمک کنه . We slow the problem یه همچین بی سوادایی میشن دکترای مملکت . مهم نیست سواد داشته باشن مهم اینه که فقط یه حرفو تکرار کنن مث طوطی

۰۱/۹/۹ ۲۲:۳۸

we slow the problem??????

۰۱/۹/۹ ۲۲:۳۶

خاک توسر ما

۰۱/۹/۹ ۱۰:۲۴

تمام سیستم به همین بیماری و نادانی و پررویی تا امروز از نفت و گاز و معادن ایران سواستفاده کردند و برای بقا به دولتهای روسیه و چین باج میدهند

۰۱/۹/۸ ۱۴:۲۹

به خدا آدم قیافه اینها رو میبینه خوف میکنه....
آل به گرد جفتشون.....
چقدر زشت، بدقواره و خوف برانگیز....
واقعا اینا نژاد زن ایرانی هستن؟؟؟؟؟
یا مبین و یا ودود.........

۰۱/۹/۸ ۱۴:۲۱

شماها خودتون هر کدام به تنهای با این گنده‌ای کا می‌زنید
یه ستون پنجم واقعی هستین

اخبار روز