کد خبر: ۱۲۴۲۲
۷۴۸ بازدید
۱ دیدگاه

واکنش و هشدار عارف نسبت به ارائه آمارهای احمدی نژاد

۹۲/۴/۱۳
۲۰:۲۶
 

به گزارش صدای میانه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی محمدرضا عارف،وی در دیدار با نمایندگان ادوار استان ایلام با قدردانی از مردم این استان در همراهی با تفکر اصلاح طلبی گفت: انتخابات اخیر نشان داد اکثریت مردم کشور به گفتمان اصلاح طلبی علاقمند هستند و این گفتمان نشان داد به دنبال اصلاح امور کشور در چارچوب ارزشها و قانون اساسی است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین درخصوص مباحثی که در طی این مدت درباره حزبی فراگیر در رسانه‌ها منعکس شده است، گفت:بعد از برگزاری انتخابات پیشنهادهای مختلفی به اینجانب و همکارانم در بنیاد امید ایرانیان برای استفاده از ظرفیت ایجاد شده جهت بازسازی تشکیلاتی اصلاح طلبان شده است و کماکان در حال بررسی این موضوع هستیم.

وی در همین ارتباط خاطرنشان کرد:در صورتیکه حزب فراگیر جنبه عملیاتی پیدا کند مطمئنا از نظر مشورتی فعالان اصلاح طلب و اصولگرا استفاده خواهد شد.

عارف با تاکید بر اینکه اصلاح طلبان نشان دادند به دنبال قدرت نیستند، به عدم شرکت 27 درصد مردم در انتخابات به دلایل گوناگون اشاره کرد و گفت: باید عدم شرکت 27 درصدی مردم بررسی و آسیب شناسی شود و بدنبال جذب 100 درصدی مردم باشیم.

وی همچنین با اشاره به اعلام آمادگی برای کمک به دولت دکتر روحانی ، تصریح کرد:خدمت برای ما چه در ساختار دولت باشد چه خارج از دولت فرض است و تجربیاتمان را مطمئنا در اختیار دولت دکتر روحانی قرار خواهیم داد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه آنچه در یاد مردم کشورمان می‌ماند خدمت گذاری بی‌منت مسئولان همراه با صداقت آنهاست،یادآور شد:در طی سالیان اخیر آمارهایی از سوی برخی مسئولان اجرایی  به مردم داده شد که متاسفانه با واقعیت فاصله داشت و انتظار است در مدت کم باقی مانده از عمر دولت فعلی از تکرار آمارهای غلو آمیز خودداری شود.مردم واقعیات کشور را با تمام وجود حس می کنند و شایسته است واقعیات به مردم گفته شود.

 


کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۲/۴/۱۵ ۱۲:۵۴
اگر آقای عارف آمار دیگری دارد با مستندات خود آن را ارائه کند و اشتباه آقای احمدی نژاد را تصحیح کند ولی این گونه مبهم سخن گفتن که فایده ای ندارد

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز