کد خبر: ۱۲۶۲۵۵
۱۸۰ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

زن زیبا درچشم مردها چگونه است؟

۱۴۰۱/۱۱/۵
۱۴:۳۴

رکنا: با وجود زیبایی در تمامی بانوان معیار زیبایی در دیدگاه آقایان متفاوت و متنوع می باشد.

همه خانم‌ها دوست دارند زیبا دیده شوند اما زیبایی یک صفت سلیقه‌ای ست.با این وجود همیشه فاکتورهای وجود دارند که می‌توان با تکیه بر آن زیبایی را سنجید.

اما امروز با وجود زنان زیبا و انواع و اقسام مدل‌های مختلف زیبایی در ماهواره و تلویزیون و ...تعریف آقایان از زیبایی زنان چیست؟ آنها کدام زن را زیباتر می‌دانند و دوست دارند که با او پیمان زناشویی ببندند و تا آخر عمر با او باشند؟ آیا آنها فقط عامل زیبایی را ملاک انتخاب همسر می دانند و یا عوامل مهمتر دیگر در انتخاب آنها تاثیر دارد؟ از میان خیل دخترانی که در محل کار، در فامیل و همسایه وجود دارند، مردها کدامیک را بهترین می دانند و او را انتخاب می کنند؟

فاکتورهای زیبایی زنان از نظر مردان

از نظر مردان امروزی زنی زیباتر است که زیباییش خدادادی و طبیعی باشد، نه این که با انواع و اقسام عمل‌های جراحی و لنز و آرایش های غلیظ خودش را زیبا کرده باشد.

مردهای امروزی دوست دارند که وقتی همسرشان از خواب بلند می‌شود و یا از حمام بیرون می‌آید بتوانند در صورت او نگاه کنند ، نه این که تصور کنند که این خانم شخص دیگری است و باورشان نشود، همسر خودشان است.

در ثانی خانمی که خیلی آرایش می‌کند و خود را در معرض انواع و اقسام جراحی‌ زیبایی قرار می‌دهد، با زبان بی‌زبانی می‌گوید که به زیبایی طبیعی اش اعتقادی ندارد و  اعتماد به نفسش در حد صفر است، کسی که به خودش اعتماد ندارد ، چگونه می توان به او دل سپرد؟

عاملی که زیباترتان می کند

مردان عاشق زن باحیا هستند، دخترانی که مثل فیلم‌ها صورتشان سرخ می‌شود و رویشان نمی‌شود که حتی حرفشان را بزنند، چه برسد به این که مستقیم در چشم طرف مقابل نگاه کنند.

اما بالعکس بعضی از زنان، به اصطلاح آرایش از صورتشان می‌ریزد، بلند بلند در کوچه و خیابان می‌خندد، از حرف زدن و حتی بگو مگو و دعوا با راننده تاکسی و فروشنده و پارکبان باکی ندارد، جلب توجه می کند.

اگر این زن ملکه زیبایی در جهان هم باشد، در نظر مردها منفور و زشت است و به درد زندگی نمی‌خورد.

همسر خوب کسی است که در کنار شوهرش حتی از زیر باران ماندن لذت ببرد

زن شاد

لبخند زیبایی را دو چندان می کند، در دنیایی که پر از مشکلات و استرس است، همه به دنبال انسان‌های شاد و سرحال هستند، کسانی که بودن در کنار آنها بتواند از فشارهای روانی شان بکاهد و زندگی را قشنگ‌تر از آن چیزی که هست نشان دهد.

خانم خوش اخلاق ، کسی که مدام نمی‌گوید بیمار است، از رفتار کسی گلایه نمی‌کند، غر نمی‌زند، چشمش به لباس و جواهر و ماشین این و آن نیست و در عوض سعی می‌کند از یک موقعیت معمولی ، شادی بیافریند، دقیقا همان چیزی است که می‌توانید با آن طرف مقابل را جذب کنید.

مردان امروزی دنبال هم پا می گردند. خانمی که کفش های پاشنه بلندش نمی گذارد که حتی دو قدم با شریک زندگی اش راه برود. همچنین از کوه و بیابان متنفر است، گرمای آفتاب و سرمای زمستان، وجود نازنین او را می آزارند و فقط دوست دارد در رستوران های شیک بنشیند و انواع غذاهای فرنگی سفارش دهد، از نظر مردها همسر جالبی نیست. همسر خوب کسی است که در کنار شوهرش حتی از زیر باران ماندن لذت ببرد.

حرفی برای گفتن

این عامل هم مهمتر از زیبایی ظاهری است، بالا بردن اطلاعات در زمینه‌های مورد علاقه طرف مقابل، مثل سیاست، انواع نرم افزارهای کامپیوتر و تلفن همراه حشرات گوناگون آفریقای جنوبی و ... باعث می شود گفتگو هیجان انگیز شود.

مردان از زنانی که کمی با بقیه فرق داشته باشند، خوش‌شان می‌آید و احساس می‌کنند زندگی در کنار زنی که همراه او  فوتبال می بیند و اطلاعات به روزی دارد، چقدر می‌تواند هیجان انگیز باشد!

(این مطلب از صفحه وب گردی تهیه شده و فقط جنبه سرگرمی دارد)

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز