کد خبر: ۱۲۶۴۱۱
۲۳۳ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

یک استعفای ناگهانی به دلیل توهین رائفی‌پور

۱۴۰۱/۱۱/۱۰
۱۰:۲۸

بانی‌فیلم: یکی از چهره‌های پرحاشیه وابسته به ‌جناح‌های تندرو در سخنرانی‌ها، علی‌اکبر رائفی‌پور است که هر از گاهی بخش‌هایی از سخنانش سوژه فضای مجازی شده و موجب ایجاد تنش می‌شود.

یک استعفای ناگهانی به دلیل توهین رائفی‌پور

هنوز سخنرانی این نماینده جناح اصولگرا درباره انتصاب برخی شوخی‌ها به امامان شیعه در خاطرهاست که موجی از مخالفت‌ها را به همراه داشت.

این سخنران به تازگی در ویدیویی که از او منتشر شده، موسیقیدانان را افرادی «هرزه» خطاب کرده است.

نخستین واکنش به این حرف‌های رائفی‌پور را بهزاد عبدی موسیقیدان سرشناس کشورمان ابراز کرده؛عبدی اعلام کرده تا پوزش رسمی توسط این سخنران محبوب اصولگرایان هیچ‌گونه مسئولیتی را در موسیقی قبول نکرده و از تمامی سمت‌هایش استعفا می‌دهد.

بهزاد عبدی چندی پیش مسئولیت دبیری جشنواره موسیقی فجر را پذیرفته بود.

این موسیقیدان در متنی که در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد نوشت:

سلام

بدون مقدمه

من بهزاد عبدی تا امروز و این لحظه علی‌رغم تمام اتفاقات، تمام بی‌‌مهری‌های بسیاری و حتی میل باطنی‌ام در شرایط موجود، به وظایف و توافق‌هایم پایبند بوده و تمام توان و تلاشم را برای ارتقای هنر و موسیقی این سرزمین به کار گرفته‌ام. ولی امروز و در این زمان موجودی با نام و نشان «رائفی‌پور» دهان گشوده و به قشر عظیمی از هنرمندان موسیقی، وقیحانه توهین می‌کند.

در صورتی که ایشان رسمی از هنرمندان موسیقی این کشور، عذرخواهی نکند، دیگر هیچ مسئولیتی را برای موسیقی عزیز کشورم، قبول نخواهم کرد و استعفای خود را از این مسئولیت اعلام می‌دارم.

بگذارید رائفی‌پور‌ها با حفظ فاصله از هرزگان موسیقی جشنواره‌ی موسیقی را برگزار کنند.

با احترام

بهزاد عبدی

  • آموزشگاه کا
کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز