کد خبر: ۱۲۶۵۳۰
۱۴۸ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

واکنش نتانیاهو به انفجار اخیر اصفهان

۱۴۰۱/۱۱/۱۲
۱۴:۳۷

خبرگزاری فارس: بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم موقت اسرائیل در مصاحبه اختصاصی با شبکه سی‌ان‌ان درباره موضع خود در قبال ایران به تکرار اتهامات ضد ایرانی پرداخت و مدعی شد: اگر رژیم‌های سرکشی دارید که (قصد دستیابی) به سلاح‌های هسته‌ای دارند، می‌توانید ۱۰۰ توافق با آن‌ها امضا کنید، این کمکی نمی‌کند. 

واکنش نتانیاهو به انفجار اخیر اصفهان

وی افزود: فکر می‌کنم تنها راهی که می‌توانید دستیابی به سلاح‌های هسته‌ای را متوقف و مانع آن شوید، ترکیبی از تحریم‌های اقتصادی فلج‌کننده است اما مهمترین چیز، یک تهدید نظامی معتبر است. 

به گزارش وبگاه شبکه آمریکایی، نتانیاهو گفت که اسرائیل در ایران «علیه توسعه تسلیحات خاص اقدام انجام داده»، اما از تایید یا انکار این که آیا پشت حمله اخیر در اصفهان بوده یا خیر، خودداری کرد. 

وی گفت: هرگز درباره عملیات‌های خاص صحبت نمی‌کنم... و هر بار انفجاری در خاورمیانه رخ می‌دهد، اسرائیل مقصر و مسئول شناخته می‌شود--گاهی ما هستیم و گاهی اوقات نیستیم. 

تنها چند ساعت بعد از این حمله، روزنامه آمریکایی وال استریت ژورنال در گزارشی به نقل از مقام‌های آمریکایی، رژیم موقت صهیونیستی و موساد را پشت حمله شکست‌خورده به مجتمع‌های کارگاهی وزارت دفاع ایران دانست. 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز