کد خبر: ۱۲۶۵۵۰
۲۶۵ بازدید
۱ دیدگاه (۱ تایید شده)

نماینده مجلس:

مگر دیوانه‌ایم از رئیسی «سوال» کنیم!

۱۴۰۱/۱۱/۱۳
۰۹:۳۰

روزنامه هم میهن در گزارشی به مصاحبه با مخالفان و موافقان طرح سوال از رییس‌جمهوری که در مجلس کلید خورده پرداخته است. یکی از این نمایندگان اصولگرا در پاسخ گفته وقتی اصلاح‌طلبان از روحانی نقد نکردند مگر ما دیوانه‌ایم از رییسی سوال کنیم!

حسن نوروزی نماینده رباط‌کریم یکی از نمایندگانی است که با سؤال از رئیس‌جمهوری مخالف است. او تاکید کرد: «من این طرح را ندیده‌ام. اما سؤال از رئیس دولت صد در صد اشتباه است. ما اصولگرا هستیم و باید دولت را پشتیبانی کنیم.

نماینده مجلس: مگر دیوانه‌ایم از رئیسی «سوال» کنیم!

مجلس قبل که ۵۰ درصد اصلاح‌طلب بودند یک سخنرانی یا نقد به آقای روحانی نداشتند. مگر ما دیوانه شده‌ایم که در این شرایط از رئیس دولت سؤال کنیم؟ آن‌هم در شرایطی که آقای روحانی گفته بود: «اگر این دولت روی کار بیاید نمی‌تواند حقوق یک ماه را هم بپردازد.» مگر دیوانه شده‌ایم که طرح سؤال را دنبال کنیم؟»

او در پاسخ به این سؤال که وقتی دولت ۵۷درصد افزایش مالیات را از جیب مردم در بودجه ۱۴۰۲ دنبال می‌کند و آیا این موضوع جایی برای سؤال از رئیس دولت ندارد؟ گفت: «باید این کار را انجام دهد. از کشورهای دیگر باید یاد بگیریم. در کشورهای توسعه‌یافته مالیات‌ها بسیار سنگین است.»

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۱/۱۱/۱۳ ۱۱:۳۶

سرانه درآمد و رفاه اجتماعی نیز باید از کشورهای توسعه یافته الگوبرداری شود. و فقط مالیات ملاک نباشد انشالله 

کمی هم نمایندگان محترم ار جناح و درامد و منافع گروهی و شخصی در این شرایط کوتاه بیایند و به سخنان رهبر در مورد معیشت مردم و رفاه اجتماعی توجه کنند. 

به والله رهبری در میان شما تنها فردی است که تمام تلاشش مردم بوده و هست اما متاسفانه همراهی کمی در مسولین دارد.... 

روحانی و رئیسی منتخب مردم  و نظام جمهوری اسلامی نبوده اند..... که هستند و این سخنان یک روحانی در مقام مجلس کجا و امام جمعه مظلوم میانه کجا!!! 

ومن الله توفیق 

اخبار روز