کد خبر: ۱۲۶۹۸
۸۵۰ بازدید
۴ دیدگاه

واکنش کامبوزیا به اظهارات دایی؛

دایی چه گُلی به سر ورزش این مملکت زده‌

۹۲/۴/۲۱
۱۵:۳۹

حمله کامبوزیا به دایی در گفتگو با مهر:
دایی داشت پرسپولیس را به دسته اول می‌فرستاد/ بهرام شفیع دنبال منافع خودش است
رئیس فدراسیون شطرنج می‌گوید مجری برنامه ورزش و مردم با دعوت علی دایی به این برنامه دنبال منافع شخصی خودش بوده است. او همچنین با انتقاد از رسانه ملی به خاطر صحبت‌های یکطرفه علی دایی و بهرام شفیع می‌گوید سرمربی پرسپولیس دو فصل پیش داشت این تیم را به دسته اول می‌فرستاد.

محمد جعفر کامبوزیا در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص صحبت‌های تند علی دایی در برنامه امروز جمعه ورزش و مردم علیه وی اظهار داشت: من هنگامی که این برنامه پخش می‌شد در اتومبیل بودم و آنرا نشنیدم ولی چند نفر با من تماس گرفتند و گفتند دایی صحبت‌هایی را مطرح کرده است. انگار رسانه ملی متعلق به محمد رویانیان و علی دایی است که یکطرفه علیه ما اظهار نظر می‍‌‎کنند.

وی افزود: من که می‌دانم پشت پرده این قضیه چیست. بهرام شفیع منافع شخصی دارد و دنبال منافع خودش است. به هر حال با این مسائل که یکطرفه در رسانه ملی مطرح شده است حتما برخورد خواهم کرد.

علی دایی در بخشی از صحبت‌های خود به ناکامی رشته شطرنج در مسابقات آسیایی داخل سالن اشاره کرده و آنرا به مدیریت کامبوزیا ارتباط داد. رئیس فدراسیون شطرنج در این خصوص گفت: قرار نیست اگر دایی توهین کرده باشد، من هم توهین کنم. هر کسی به اندازه شان و شخصیت خودش صحبت می‌کند و شان من و خانواده من اجازه نمی‌دهد جواب ایشان را بدهم.

کامبوزیا ادامه داد: ناکامی شطرنج چه ارتباطی به مدیریت بنده دارد؟ مگر علی دایی یا بقیه چه گُلی به سر ورزش این مملکت زده‌اند که الان از ما انتظار دارند؟! به هر حال تکلیف تیم‌هایی که دایی هدایت آنها را بر عهده داشته، مشخص است. او دو فصل پیش داشت پرسپولیس را به لیگ دسته اول می‌انداخت! اگر اینطور نبود پس چرا ایشان را از پرسپولیس برداشتند؟

وی که به شدت از موضعگیری دایی در برنامه تلویزیونی ناراحت بود، گفت: ناکامی تیم شطرنج ربطی به مدیریت ندارد. یک مربی در ارنج اشتباه کرده و این مشکل پیش آمده است.

کامبوزیا در پایان از صحبت بیشتر درباره این موضوع خودداری کرد و یادآور شد: قطعا موضوع حمله و انتقاد یکطرفه علیه من در رسانه ملی را پیگیری می‌کنم.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۲/۴/۲۱ ۲۰:۰۳
"مگر علی دایی یا بقیه چه گُلی به سر ورزش این مملکت زده‌اند"

!!!
کسی که از نقش و جایگاه و سابقه علی دایی در فوتبال بی خبر است میخواست بشود مدیرعامل پیروزی !!!
۹۲/۴/۲۱ ۱۲:۳۳
[quote name="کامبوزیا"]
دایی چه گُلی به سر ورزش این مملکت زده‌
[/quote]
[list][*]مگر خورشید چه نوری به این زمین تابانده؟! :zzz [/list]
۹۲/۴/۲۱ ۱۱:۲۶
[quote]مگر علی دایی یا بقیه چه گُلی به سر ورزش این مملکت زده‌اند که الان از ما انتظار دارند؟! به هر حال تکلیف تیم‌هایی که دایی هدایت آنها را بر عهده داشته، مشخص است. او دو فصل پیش داشت پرسپولیس را به لیگ دسته اول می‌انداخت! اگر اینطور نبود پس چرا ایشان را از پرسپولیس برداشتند؟[/quote]
دایی آقای گل تاریخ فوتبال است و سالها طول می کشد این رکورد بشکند ، در بهترین تیم های جهان افتخار آفرینی کرده ، در زمان مربی گری به قهرمانی لیگ برتر با تیم سایپا در 85 - 86 و قهرمانی جام حذفی با تیم پرسپولیس دست یافت.
اینها افتخارات دایی شناسنامه ورزش ایران است.
افتخار ورزشی شخص شما چیست ؟

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز