کد خبر: ۱۲۷۰۷
۴۷۴ بازدید
۱ دیدگاه

هر ایرانی تاکنون چقدر یارانه گرفته است؟

۹۲/۴/۲۱
۱۹:۵۱

 

 

با واریز یارانه ۴۵۵۰۰ تومانی تیرماه تا فردا شب، میزان یارانه پرداختی به هر ایرانی از مرز یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان فراتر می رود.
به گزارش تسنیم، بنابر اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، یارانه نقدی 45500 تومانی مرحله بیست و نهم خانوارها مربوط به تیر ماه، ساعت 24 شنبه 22 تیر ماه به حساب بانکی سرپرستان خانوار واریز می‌شود و از همان زمان قابل برداشت خواهد بود.
بنابراین گزارش، دولت احمدی نژاد در 28 مرحله گذشته در مجموع 30 ماه به مردم یارانه پرداخت کرده که با احتساب یارانه 28000 تومانی نان در یک مرحله، کل یارانه پرداختی به هر ایرانی به مرز 1.4 میلیون تومان نزدیک شده است.
مجموع یارانه پرداختی به مردم در این مدت از مرز 103 هزار میلیارد تومان گذشته است که با احتساب یارانه تیرماه این رقم به بیش از 106 هزار میلیارد تومان خواهد رسید.
دولت احمدی نژاد اواسط مرداد ماه کار خود را پایان می دهد، بنابراین یارانه بعدی (مردادماه) در دولت حسن روحانی پرداخت خواهد شد، ولی احتمالاً مقدمات اجرایی ایران کار با توجه به دوره انتقال توسط احمدی نژاد انجام خواهد شد
کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۲/۴/۲۱ ۱۵:۴۰
106 هزار میلیارد اگر صرف تولید و اشتغال می شد ، بسیاری از طرح های نیمه تمام ، به اتمام می رسید و بیکاری کاهش می یافت و امروز شاهد تورم رکودی حاصل از افزایش نقدینگی در جامعه نمی شدیم ،روزی که یارانه ها پرداخت می شود،بازار شاهد افزایش تقاضا و بعد از افزایش قیمت ها می شویم .

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز