کد خبر: ۱۲۷۸۴۵
۱۵۳ بازدید
۱ دیدگاه (۱ تایید شده)

خبر بد برای جاماندگان سهام عدالت

۱۴۰۱/۱۲/۲۸
۱۴:۴۵

ایسنا: رئیس سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرد که تخصیص سهام عدالت به جاماندگان این سهام به دلیل تصویب نشدن پرتفویی که برای جاماندگان در نظر گرفته شده بود منتفی شد.

حسین قربان‌زاده با بیان اینکه موضوع پرتفوی جاماندگان سهام عدالت برای سومین مرتبه در هیات دولت مطرح شد، عنوان کرد: امروز هم با واگذاری هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس، فولاد مبارکه اصفهان و ملی مس ایران به جاماندگان سهام عدالت موافقت نشد و در نتیجه تخصیص سهام عدالت به جاماندگان منتفی شد.

وی توضیح داد: زیرا دولت دیگر سهام ارزنده‌ای با ارزش ۳۵ هزار میلیارد تومان ندارد که به جاماندگان سهام عدالت تخصیص دهد. در واقع قرار بود به ۳.۵ میلیون نفر افرادی که به عنوان جامانده سهام عدالت شناسایی شده بودند (افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی و همچنین سه دهک اول ایثارگران) نفری ۱۰ میلیون تومان سهام تخصیص داده شود.

رئیس سازمان خصوصی‌سازی به این سوال که آیا تخصیص سهام عدالت به جاماندگان برای همیشه منتفی شد یا فقط در سال جاری. پاسخ داد: تخصیص سهام عدالت به جاماندگان تکلیف بودجه سال جاری بود و فعلا مشخص نیست در بودجه سال آینده چه تصمیمی در این مورد گرفته شود. اما در سال جاری به دلیل مخالفت معاونت حقوقی ریاست جمهوری با پرتفوی این موضوع به نتیجه نرسید.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۲/۱/۵ ۱۹:۴۹

سلام انشااله امسال سال خوبی باشد خدا شاهد باش حقوق ۵میلیون خرده ای می‌گویند شده نزدیک به ۸میلیون بی پولی خجالت زن بچه سخت هست عدای سربازان ما در مرزها سرما وگرما خدمت عده‌ای محصولات آن طرف اب یا فرزندان آنها چه کار دارند در امریگاه پول ایران حتماه باید برود خارج از گشور می‌دانیم دولت نمی‌تواند جلو بچه پولدارها بگیرد شاید خود دولت
مردم ماه کرسنگی تشنگی ولی نمی‌توانند ببیند این بی طرفی میرحسینی

اخبار روز