کد خبر: ۱۲۷۹۲۸
۲۲۶ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

دردسر شعبده‌باز «عصر جدید» برای فیلیمو؛

آیا بازهم کار به دادگاه می‌کشد؟ +ویدئو

۱۴۰۲/۱/۶
۱۳:۱۹

برترین‌ها: انتشار برنامه جدید سعید فتحی روشن در شبکه نمایش خانگی در همین ابتدای کار، با حواشی عجیبی همراه شده به طوری که این برنامه به شکل چراغ‌خاموش در حال پخش است.

به گزارش برترین‌ها، "منتالیست" با درون مایه‌ آموزش شعبده و تردستی، و اجرای سعید فتحی روشن، چهره معرفی شده از سوی "عصر جدید" احسان علیخانی، در حالی از ابتدای سال جدید در فیلیمو پخش می‌شود که ظاهرا عمر طولانی نخواهد داشت.

با پخش قسمت‌های ابتدایی این برنامه سرگرمی، حالا خبرها و شنیده‌ها حکایت از اعتراض و شاید شکایت تردستان و شعبده‌بازان از این برنامه، فتحی‌روشن و فیلیمو دارد.

 ماجرا از اینجا شروع می‌شود که سعید فتحی روشن در این برنامه تصمیم گرفته ترفندهای منتال و شعبده بازی را برای مردم بازگو کند و آموزش دهد کاری که ظاهرا برخلاف آیین نامه ها و مرامنامه عضویت اعضای انجمن های داخلی و بین‌المللی صنف مربوطه است.

همین امر هم باعث پیگیری‌ها برای قطع برنامه، شکایت از برنامه‌ساز و اخراج او از انجمن‌های مورد اشاره و یا حتی شکایت از پلتفرم نمایش‌دهنده شده است، زمزمه‌هایی که یحتمل در صورت تداوم برنامه، منجر به شکایت از فتحی‌روشن یا فیلیمو خواهد شد.

اتفاقی که شاید دلیل اصلی سکوت رسانه‌ای و تبلیغاتی پلتفرم نمایش‌دهنده درباره این برنامه نسبت به سایر تولیدات سال جدیدش باشد.

این در حالی است که ظاهرا جوان‌ها، از منتالیست استقبال کرده‌اند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز