کد خبر: ۱۲۷۹۴۷
۲۹۰ بازدید
۱ دیدگاه (۱ تایید شده)

سخنرانی تند رئیسی، خشم کاربران را برانگیخت

۱۴۰۲/۱/۷
۱۴:۱۴

 خبرگزاری رسمی دولت (ایرنا)، تصاویری از سخنرانی رئیسی در همایش مدیران سراسر کشور منتشر کرده که رئیس دولت سیزدهم با عصبانیت شدید از منتقدان دولت انقلابی گلایه کرده است.

سخنرانی تند رئیسی، خشم کاربران را برانگیخت

 رئیسی با عصبانیت از افزایش انتقادات به دولت در همایش مدیران سراسر کشور گفت:

در دنیا وقتی یک‌ دولتی در انتخابات سر کار می‌آید بقیه تلاش می‌کنند او موفق شود نه اینکه با قلم زدن بیجا و حرف زدن‌های نادرست مردم را ناامید کرد!

 

برخی کاربران به عصبانیت رئیسی اینگونه واکنش تندی نشان دادند:

* کاربری به نام میلاد خطاب به رئیسی نوشت: به نظر می‌آید بهانه جدید دولت برای سرپوش نهادن بر ضعف‌هایش و عدم توان مهار تورم در حال جور شدن است!

* مهشید، فعال توئیتری هم نوشته است: در سال اول گفتند تقصیر دولت قبل است در سال دوم می‌گویند تقصیر اعتراضات است و احتمالا با صحبت‌های امروز رئیسی می‌خواهند بگویند تقصیر قلم به دستان است.

* مجتبی، دیگر کاربر فضای مجازی توئیت تندی در جواب رئیسی زد: آقای رئیسی شما و آن جریانی که شما را بر سر کار آورد ذره‌ای به این توصیه‌ی خودتان عمل نکردید. اگر امروز مخالفین شما بخش نخبگانی جامعه است که بدون داشتن هیچ قدرت و جایگاهی فقط در نقد شما قلم می‌زند و صحبت می‌کند، در زمان حسن روحانی نهادهای رسمی مثل صداوسیما و ده‌ها نهاد دیگر هر روز برای دولت او ایجاد مشکل می‌کردند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۲/۱/۷ ۱۶:۵۰

تو انتخاب شدی یا انتصاب؟؟؟

اخبار روز