کد خبر: ۱۲۹۹۲
۱۹۳۸ بازدید
۱۲ دیدگاه

آنچه در "ماه عسل" گذشت؛

بغضي كه در برنامه شكست

۹۲/۴/۳۰
۱۶:۱۳
هر آنچه در "ماه عسل" گذشت؛

مهمان برنامه هنگام شرح قصه زندگي خود بارها بغضش شكسته شد.

به گزارش خبرنگار حوزه راديو وتلويزيون باشگاه خبرنگاران، شب گذشته در يازدهمين روز از ماه مبارك رمضان، برنامه "ماه عسل" با اجرا و تهيه كنندگي  "احسان عليخاني " در لحظات ناب افطار ميهمان دلهاي زيبا و عرفاني روزه داران شد و مخاطبان هميشگي اش را با خود همراه كرد.
"عليخاني" با سلام دوباره"ماه عسل"يازدهم را آغاز كرد و گفت:سلام به روي ماه شما ،از اين همه لطف ،محبت و بنده نوازي كه از سمت شما روانه برنامه خودتان مي شود ممنون و سپاسگذارم.
و سپس تيتراژ برنامه با صداي" فرزاد فرزين "در فضاي برنامه طنين انداز شد.
"عليخاني" اظهار داشت:همه ي كساني كه در اين لحظه ها  براي روي آنتن بردن " ماه عسل "تلاش مي كنند، بسيار كار سخت و طاقت فرسايي را انجام مي دهند.
"عليخاني" پس از تشكر از قدر داني و محبت مخاطبان عنوان كرد: از نقدهاي منصفانه و در جاهايي هم غير منصفانه شما تشكر مي كنيم،منتقدان از شكل و قيافه ي من خوششان نمي آيد ولي ما نقدهاي آنها را مي خوانيم چرا كه اين يك رسانه ملي است و زماني كه من در اين برنامه قرار گرفتم پس همه، حق اظهار نظر دارند ولي در صورتي كه نقد شان بي انصافي نباشد.
كساني كه قلم به دست مي گيرند بار امانت سنگيني به دوش دارند  هرچه درمورد من مي خواهند ،بنويسند ولي آنچه درباره مهمانان ما نقل مي كنند وارونه نباشد .
وي با اشاره به برنامه شب گذشته" ماه عسل "گفت: درباره برنامه ديروز واكنش هاي زيادي داشتيم و از خدا خواستيم تا روز عيد فطر خانواده اين شهيد پيدا شود ودر برنامه ما حضور پيدا كنند.
مهمانان" ماه عسل " در بخش اول ،خانمي به همراه مادرش بودند كه در گوي طلايي برنامه قرار گرفته بودند.
مهمان  قصه ي زندگي خود را اينگونه آغاز كرد: حدود هشت سال پيش بدليل وجود يك غده در قفسه سينه ام به دكتر مراجعه كردم تشخيص دكترها سرطان بود و از همان اوايل بيماري ام همسرم مرا از خانه بيرون كرد بنابراين بدليل ناراحتي روحي، بيماري ام تشديد شد .
وي ادامه داد:داراي دو دختر 18و 11 ساله هستم ولي همسر سابقم اجازه ديدن فرزندانم را به من نمي دهد.
مهمان برنامه باز گويي قصه اش همرا ه با بغض و گريه بود و از بي محبتي همسرش در طي اين سالها اظهار ناراحتي مي كرد.
"عليخاني" هنگام بازگوكردن مهمان از  تمام زندگي و بي مهري همسرش، اورا دعوت به آرامش كرد و اينكه چون همسر و خانواده اش در اينجا حضور ندارد نبايد درباره آنها سخن گفته شود.
"عليخاني" از مادر اين خانم خواست تا فرزندش را به آرامش دعوت كند و بعد آنها را دعوت كرد تا شنونده ي قصه ي مهمان بعدي "ماه عسل" باشند.
"پيام دهكردي" بازيگر سينما ،تئاتر و تلويزيون مهمان بعدي "ماه عسل" بود او با اشاره به حال دگرگون مهمان قبلي برنامه گفت:حدود 10ماه است كه طعم پدر شدن را چشيده ام و زماني كه مهمان شما از دلتنگي خود ودوري از فرزندش سخن مي گفت حال او را كاملا درك مي كنم.شنيدن و ديدن قصه ،دردها و رنج هاي هر انساني بسيار سخت است،هرچند انسان ها در دردها و نقص ها كامل مي شوند.
"پيام دهكردي" قصه ي خود را اينگونه عنوان كرد: پدرم كارمند بازنشسته بانك و مادرم نيزمعلم است من در شهركرد متولد شدم و به علت علاقه به هنر و سينما در سن 17 سالگي به تهران آمدم وبراي رسيدن به هدفم سختي هاي زيادي را تحمل كردم.
وي تصريح كرد:سال 1385 بود كه به طور ناگهاني شرايط جسمي ام دگرگون شد و پس از مراجعه به بيمارستان حال من بدتر شد پس از بستري در بيمارستان دكترها به من گفتند به دليل وضعيتي كه در خون شما ايجاد شده تنها 4 درصد احتمال زنده بودن شما وجود داردپس از شنيدن اين موضوع شب سختي را در بيمارستان گذراندم و به خدا گفتم چرا من؟
شب سختي را تا صبح گذراندم ولي بعد از آن به خود گفتم مي خواهم از لحظه هاي زندگي ام درست استفاده كنم وآن را زندگي كنم.
بعد از مدتي بيماري ام بهبود يافت ولي خوشحالم كه آن اتفاق برايم رخ داد چرا كه بعد از آن اتفاق براي انجام هركاري ،آن را به گونه اي انجام مي دهم كه گويا براي آخرين بار است پس آن را به درستي و كامل و با لذت انجام مي دهم .
وي اظهار داشت:فرصت زيستن ،فرصت يگانه اي است من مي خواهم تا ته آن زندگي كنم و روي پاي خود بايستم.
"عليخاني " با اين جمله از دنياي مهمانان برنامه بيرون آمد:از همه ي شما كه صبوري كرديد وقصه ي ما را تماشا كرديد ،ممنونم./ي2
گزارش از سميه مرداني.
کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۲/۴/۳۱ ۱۶:۴۰
هرجی کردم خودمو نگه دارم نشد شاید باورتون نشه تا2بامداد گریه میکردم.امروزم اصلا تو حال خودم نبودم.مادر و پدر میلاد عزیز شما ته بهشت جای داری ما راهم دعا کنین.خسته نباشی آقا احسان.التماس دعا.برای شفای همه مریضا صلوات
۹۲/۴/۳۱ ۰۸:۳۳
سام. من تنها برنامه ای که منظم تو این ماه عزیز دنبال میکنم،ماه عسله . این برنامه فوق العاده ست از هر قسمتی که تا به امروز پخش شده من به شخصه درسایی بزرگی گرفتم.به خصوص برنامه ای که آقای عمار موسوی و خواهرشون بودند بعلاوه برنامه ای که آقای دهکردی حضور داشتند.این برنامه خیلی زیبا بود و حرفای اقای دهکردی خیلی تاثیر گذار بودن بعلاوه اون سروده ی پایانیشون
۹۲/۴/۳۱ ۰۸:۱۹
خوش به حالتون که با این کارها واقعا جاتون تو به بهشته خیلی افتخار میکنم که هنوز آدمهایی مثل شما وجود دارن.کاش خدا به ما هم از این فرصت ها بده.اجرتون با خدا
۹۲/۴/۳۱ ۰۱:۵۹
برنامه فاطمه و شاهین منظورمه . انشاله موفق بشن . روح میلاد هم غرق در آرامش
۹۲/۴/۳۱ ۰۱:۵۸
برنامه امشب فوق العاده بود . بی نهایت زیبا بود خدا پاداش کار شمارو میده . واقعا لحظه ی زیبایی بود بی نهایت
۹۲/۴/۳۰ ۲۲:۲۴
واقعابرنامتون یکی ازبهترین برنامه هاست که هرانسانی رو تحت تاثیر قرارمیده .کارامروز شما فوق العاده بود .ایشالاهرچی
ازخدابخواهید نصیبتون کنه اقای علیخانی.
۹۲/۴/۳۰ ۱۸:۳۸
بعضی اقایان واقعابی رحم هستند.خیلی متاسف شدم
۹۲/۴/۳۰ ۱۶:۴۴
وای خدا اصلا نمیدونم چی بگم خداخیلی دوستم داره که اجازه دادبرنامه امشبتون ببینم.من هیچ جوری نمیدونم همچین کاربزرگی توزندگیم بکنم ولی از دیدنش شاد شدم خدایا ممنون ممنون که آدمای خوب ونشونم دادی داداش احسان با تمام قدرتم بهت تعظیم میکنم که خدادوستت داره دلم میخواست منم بتونم یه کمکی کنم ازقول همه ما فاطمه جون و اون پسرخوشکل وببوسید.
۹۲/۴/۳۰ ۱۶:۲۲
برنامه ی امشب فوق العاده بود آقا احسان کولاک کردی. ثوابارو همه رو داری درو میکنیو واسه ماهم دعهکن.
۹۲/۴/۳۰ ۱۶:۱۴
سلام آقاي عليخاني واقعا برنامه خوبي ساخته ايد.اميدوارم كه تازنده هستم برنامه ماه عسل رابااجراي شماببينم.ماه عسل بدون شما معناندارد.
واقعا امروزغوغاكرديدواشك رادرچشمانمان جاري كرديد.ماكه خيلي خوشحال شديم.
اجرتان باخداباد. :-)
۹۲/۴/۳۰ ۱۵:۰۷
ازبرنامه خوبتون تشکر میکنم باهرباردیدن برنامه تون بغغم شکست وباعث شد به بزرگی خدابی ببرم واقعاممنونم ازتون
۹۲/۴/۳۰ ۱۴:۰۰
از خدا می خوام به دل اون اقا بندازه که جبران کنه و این خانم رو از دیدن فرزندش محروم نکنه . من خودم مادرم می فهمم که چی می کشه از تنهایی.

اخبار روز