کد خبر: ۱۳۱۶۰
۱۰۷۷ بازدید
۱ دیدگاه

هر آنچه در ماه عسل گذشت؛

مهمانان اجازه صحبت به عليخاني را ندادند

۱۳۹۲/۵/۴
۱۵:۵۷

 

 

 

 

 

در برنامه عليخاني(سه همرزم در ميدان هاي جنگ ايران و عراق از دوران اسارت خود سخن گفتند.
به گزارش خبرنگار حوزه راديو وتلويزيون باشگاه خبرنگارانشب گذشته در شانزدهمين روز از ماه مبارك رمضان، برنامه "ماه عسل" با اجرا و تهيه كنندگي  "احسان عليخاني" پنجر ه ي خود را در آستانه افطار به روي مخاطبان هميشگي خود گشود. 

"عليخاني" پس از خواندن دعاي فرج گفت:سلام به روي ماه شما ،خيلي خوش آمديد ،ممنونم از اينكه لحظات افطار و ثانيه هاي گرانبها ي خود را با ما سپري مي كنيد. 

ما در برنامه  حرف هاي بزرگ مي زنيم و به آن مي نازيم چون اين برنامه مختص به مردم است شايد آدم هايي كه زياد در طول سال با هاشون حرف نمي زنيم اين صندلي و برنامه جايگاه آنهاست. سپس تيتراژ برنامه با صداي فرزاد فرزين طنين انداز شد. 

عليخاني گفت:متشكريم و بازبهتون مي گم كه خوش آمديد ،اميدوارم امشب حال خوشي رقم بخورد. 
عليخاني درباره برنامه ديروز ذكر كرد:برنامه شب گذشته خيلي مورد استقبال قرارگرفت و مهمانانمون بعد از برنامه خيلي حالشون خوب بود،ما هم  قول برگزاري عروسيشون را داديم. 

برنامه ديروز جزء برنامه هايي بود  كه براي آن نذر كرده بوديم خداروشكر كه در ميلاد امام حسن مجتبي اين اتفاق افتاد. سه همرزم در جبهه هاي جنگ مهمانان برنامه امروز ماه عسل بودند. 

در ابتداي صحبت عليخاني از دو مهمان پرسيد كه جزءبچه هاي درس خوان بوديد آنها گفتند بله و عليخاني با تاكيد گفت :نه ،اين جمله چند بار بين مهمانان و عليخاني تكرار شد بعد يكي از مهمانان گفت نه درسخوان نبوديم  مهمان رو به همرزم خود عنوان كرد:ما اينجا غريبيم و در شهرشون گير كرديم هر چي اينها بگن درسته. 

اين سه همرزم كه با هم درجبهه ها جنگيده بودند و  دريك عمليات اسير و آزاد شده بودند از دوران جبهه رفتن ، نحوه اسارت و جنگيدن خود سخن گفتند و حتي اجازه صحبت كردن به عليخاني را نمي دادند به طوري كه عليخاني در اين برنامه كمترسخن گفت و بيشتر شنونده بود. 

در پايان عنوان كردند :ما را در دوران اسارت شكنجه ي زيادي مي كردند كه حتي بعد از جنگ در يكي از شهرهاي  ايران يكي از نگهبانان به نام عبد كه ما را خيلي شكنجه مي كرد واز او كتك زياد خورده بوديم در حال گدايي با همسرش ديديم بعد من آرد و نان خريدم و به عنوان صدقه به او دادم. 

عليخاني با اين جمله ماه عسل را به پايان برد: قاعده ي دنيا همين گونه است بزرگان آگاهند و برداشت از اين قصه را به بهترين وجه مي دانند متشكرم از اينكه افتخار داديد و ما را نگاه كرديد اين افراد سهم هاي بزرگي در زندگي ما دارند گاهي يه بي رحمي هايي در موردشون مي كنيم كه دلشون ميشكنه.

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۲/۵/۴ ۱۱:۵۷
آورین آورین

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز