کد خبر: ۱۳۱۶۱
۵۶۰ بازدید
۰ دیدگاه

کریم انصاریفرد تراکتوری شد / رضایت نامه اعلام شده

۱۳۹۲/۵/۴
۱۵:۵۸
 

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: در راستای مذاکرات انجام شده با زینی زاده موافقت خود برای صدور رضایت نامه انصاری‌فرد را اعلام داشتم و اختلاف نظرهای مالی هم به نوعی حل و فصل شد بنابراين کريم تراکتوري شد.
به گزارش گروه ورزشي باشگاه خبرنگاران، محمد رویانیان در اين خصوص افزود: این بازی یکی از حساس‌ترین مسابقات ما در فصل جاری بود که به واسطه برگزاری در آغاز فصل اهمیت خاص خودش را داشت. به هر حال تراکتورسازی یکی از مدعیان قهرمانی است و مهره‌های خوبی را در اختیار گرفته است. آنها تماشاگران پرشوری دارند به همین دلیل این بازی حساسیت خاص خودش را داشت و برد در این بازی کمتر از دربی نبود. همچنین آنها کریمی، کاظمیان و نصرتی سه بازیکن سابق پرسپولیس را در اختیار داشتند که هواداران پرسپولیس آنها را دوست دارند. این یک بازی عاطفی و حساس بود. جا دارد از استقبال خوب هواداران پرسپولیس و حمایت همه جانبه آنها از تیم تشکر کنم. آنها نشان دادند شعور حرفه‌ای شان بیشتر از شورشان است. هواداران تا دقیقه 90 و سوت پایان بازی هوشمندانه از تیم حمایت کردند و ثمره این حمایت را با گل سه امتیازی سید صالحی دیدند.

رویانیان در ادامه از 4 بازیکن ملی‌پوش و سه بازیکن جوان پرسپولیس تقدیر کرد و گفت: سید جلال حسینی، حسین ماهینی، غلامرضا رضایی و محمدرضا خانزاده 4 بازیکن ملی‌پوش ما و همچنین امیر عابدزاده، مهرداد کفشگری و امید عالیشاه از جمله نفراتی هستند که از اول فصل تا کنون ریالی از ما پول نگرفته‌اند. این در حالی است که آنها دو ماه در تمرینات، اردوها و مسابقات شرکت کرده‌اند. این اقدام آنها جای تحسین فراوان دارد. به هر حال در یکی دو ماه گذشته به واسطه مشخص نبودن وضعیت مدیرتی باشگاه، بسیاری از کارها قفل شده بود و بحث رفتن بنده شرایط را پیچیده و سخت کرد اما خوشبختانه در مجموع تیم خوبی بسته شده است و خوشحالم که در گام اول هواداران خوشحال شدند.
رویانیان در ادامه به نقل و انتقالات پرسپولیس اشاره کرد و گفت: دایی در نقل و انتقالات به دنبال اسم‌ها و نام‌ها نبود. بلکه تلاش داشت یک تیم متوازن و نفرات تاثیرگذار و توانمندی را جذب کند. شاید به واسطه اینکه برخی از بازیکنان جذب شده از اسم و رسم آنچنانی برخوردار نبودند نگرانی‌هایی ایجاد شده بود اما دایی در فصل نقل و انتقالات به دنبال آن بود که نقاط ضعف فصل گذشته بر طرف شود، توازن در پست‌ها را برقرار کند و جوان‌گرایی منطقی انجام دهد. البته بنده معتقدم برگ برنده و بهترین انتخاب ما در نقل و انتقالات جذب علی دایی بود که او را به خدمت گرفتیم. از آنجا که چند جای خالی داریم، برای پر کردن این جاهای خالی نگران نیستیم. برای پر کردن خلا احتمالی می توانیم در هر پستی که کمبودی احساس کردیم بازیکن جذب کنیم.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در ادامه به مذاکرات شب گذشته خود با زینی زاده مدیر عامل باشگاه تراکتور سازی اشاره کرد و درباره وضعیت انصاری فرد گفت: نمی خواهم وارد جزئیات شوم و درباره جدایی این بازیکن از پرسپولیس حرف بزنم. دیشب با زینی زاده مفصل صحبت کردیم و مذاکرات خوبی داشتیم. ما برای صدور رضایت نامه انصاری فرد یک مقدار با باشگاه تراکتور اختلاف مالی داشتیم. دیشب زینی زاده عنوان کرد که کریم را به احترام هواداران تراکتورسازی در اختیار تراکتور قراردهیم تا مشکلی برای ثبت قرارداد به وجود نیاید. تراکتورسازی تیم قابل احترامی است و هواداران زیادی دارد و از آنجا که امسال در لیگ قهرمانان بازی می‌کند نماینده ایران محسوب می شود. باید بگویم ما قلبا دوست نداشتیم کریم را از دست بدهیم به هر حال او در رده سنی خودش یکی از استعدادهای فوتبال آسیا محسوب می شود. در مجموع دیشب و در راستای مذاکرات انجام شده با زینی زاده موافقت خود برای صدور رضایت نامه انصاری‌فرد را اعلام داشتیم و اختلاف نظرهای مالی هم به نوعی حل و فصل شد. ما کریم را تقدیم می کنیم به طرفداران خوب تراکتورسازی.

رویانیان همچنین به پیگیری موضوع بلیت فروشی رقابت‌های لیگ برتر اشاره کرد و گفت: بلیت فروشی حق باشگاه‌ها است. ما با تاج چند بار حرف زدیم. سازمان لیک در ادامه کارهای خوب خود بحث بلیت الکترونیکی را راه اندازی کرده است. اما اگر این بلیت فروشی الکترونیکی به سامانه و پورتال باشگاه وصل نشود ضربه بزرگی به باشگاه خواهد بود و در واقع عدم اتصال این شبکه به سامانه باشگاه یک نقص بزرگ در این سیستم خواهد بود./مح

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز