کد خبر: ۱۳۱۹۱
۵۵۴ بازدید
۰ دیدگاه

بررسی اعطاي مجوز تاسيس دانشگاه به احمدي‌نژاد

۱۳۹۲/۵/۵
۱۵:۵۶

عضو کميسيون آموزش و تحقيقات مجلس با اشاره به اخذ مجوز از سوي رئيس جمهور براي تاسيس دانشگاه گفت: اين موضوع در حال بررسي است و به احتمال زياد فردا در جلسه کميسيون آموزش و تحقيقات مجلس بررسي مي‌شود.

عبدالوحيد فياضي نماينده نور و محمود‌آباد در گفتگو با خبرنگار پارلماني باشگاه خبرنگاران با اشاره به اخذ مجوز از سوي رئيس جمهور براي تاسيس دانشگاه گفت: هنوز اطلاعات دقيق در مورد اين مسئله نداريم اما از طريق وزارت علوم پيگيري خواهيم کرد.

عضو کميسيون آموزش و تحقيقات مجلس اظهار داشت: اين خبر امروز (شنبه 5 مردادماه) منتشر شده که در حال بررسي است و به احتمال زياد و در صورت لزوم فردا در جلسه کميسيون آموزش و تحقيقات مجلس بررسي مي‌شود.

بر اين اساس؛ یک منبع آگاه در گفتگو با خبرنگار دولت باشگاه خبرنگاران، درباره انتشار خبری مبنی بر ارائه مجوز به احمدی‌نژاد برای تأسیس دانشگاه گفت: در جلسه شورای انقلاب فرهنگی، موضوع تأسیس دانشگاهی در تهران از سوی رئیس‌جمهور مطرح و به اتفاق آرای اکثریت این مجوز به وی اعطا شد.

موافقت اولیه تأسیس این دانشگاه از سوی شورای انقلاب فرهنگی انجام شده است و احمدی‌نژاد قرار است پس از پایان دوره ریاست‌جمهوری‌اش با تأسیس این دانشگاه بیشتر وقت خود را همانند گذشته صرف تدريس و امور دانشگاهي کند.


قابل ذکر است، احمدی‌نژاد بنا دارد این دانشگاه را با نام «دانشگاه ایرانیان» راه‌اندازی کرده و بخش مهمی از وقت خود پس از پایان دوره ریاست‌جمهوری‌اش را به اداره این دانشگاه اختصاص دهد. اخبار حکایت از آن دارد که حوزه اصلی فعالیت این دانشگاه، فناوری اطلاعات و فناوری‌های نوین خواهد بود.
کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز