کد خبر: ۱۳۲۰۴
۷۰۰ بازدید
۰ دیدگاه

واکنش رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان به اظهارات معاون اول رئیس جمهور

۱۳۹۲/۵/۵
۱۹:۰۶

 

 

 

 

رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان در مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات معاون اول رئیس جمهور در کردستان در حمایت از مفسدان اقتصادی گفت : معاون اول رئیس جمهور در اظهاراتی شبیه احزاب منحله کومله و دموکرات مردم را دعوت به شورش می کند.
آفتاب: محمد بیاتیان در گفتگو با مهر در واکنش به اظهارات معاون اول رئیس جمهور در حمایت از یک مفسد اقتصادی و دعوت مردم  و مسئولان استان برای اعتراض جهت آزادی این فرد متخلف گفت: اظهارات ایشان که مردم را به شورش و نافرمانی در مقابل قانون دعوت می کنند باید توسط قوه قضائیه پیگیری شود زیرا ایشان از جایگاه شان برای آزادی یک مجرم سوء استفاده می کنند.

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بااین حرفها به نظر می رسد این مفسد اقتصادی تامین کننده منافع آقای رحیمی و اعوان و انصارش در استان کردستان است اظهار داشت: اظهارات شبیه موضع گیری های احزاب منحله کومله و دموکرات است تا فرد ی که در جایگاه معاون اولی رئیس جمهور قرار دارد.

وی با بیان اینکه رحیمی نگران نان خودش است نه مردم  تصریح کرد: مردم کردستان عاقل تر از این هستند که بر اساس اظهارات نا پخته رحیمی از یک مفسد اقتصادی حمایت کنند.

بیاتیان با بیان اینکه رحیمی در این مدت اظهارات محیر العقول زیادی داشته است و عملا هیچ ثباتی در اتخاذ مواضع سیاسی اش وجودنداشته است، ادامه داد: رحیمی در سال 84 در هتل شادی سنندج در جمع ستاد آقای هاشمی رفسنجانی گفت، احمدی نژاد در استانداری همکار من بود ولی یک بخشداری هم برای ایشان زیاد است، همین فرد در سال 86 احمدی نژاد را آنقدر بالا می برد و اعلام می کند اگر قرار بود در آخر الزمان پیامبری مبعوث شود آن احمدی نژاد بود.

وی با اشاره به حمایت رحیمی از یکی از بزرگترین مفسدان اقتصادی در کردستان تصریح کرد: بزرگترین پول شویی تاریخ در کردستان توسط این فرد صورت گرفته، دولت 400 میلیارد تومان وام کم بهره در اختیار فردی که سابقه اقتصادی مشخصی دارد قرار داده است و این پول وارد بازار سکه و دلار شده است وبازار را متلاطم کرده است.

عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نهاد های امینتی سپاه و وزارت اطلاعات نیز که متوجه تخلفات این فرد شدند اقدام به دستگیری وی کردند، مگر همیشه باید با آفتابه دزد ها مقابله کرد باید یک بار هم با عوامل اصلی و کله گنده های برخورد کرد، احمدی نژاد 8 سال شعار مبارزه با مفاسد اقتصادی را داد و دائما وعده اعلام لیست مفسدان دانه درشت را می داد ولی تا امروز هیچ کاری نکرد تا جایی که امروز معاون اولش به صراحت از یک مفسد اقتصادی حمایت می کند.

وی با بیان اینکه دوران سیاسی آقای رحیمی به پایان رسیده گفت: اظهارات اخیر رحیمی از سر ناچاری و خداحافظی دردمندانه با فضای سیاسی کشور است.

رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان افزود: در مدت 8 سال گذشته کارهای زیادی انجام شده اما فرصت سوزی های زیادی نیز صورت گرفته است، حتی کوچکترین مدیران استان نیز باید با نظر رحیمی انتخاب می شدند و رحیمی در کردستان دیکتاتوری می کرد و نخبگان را به نفع پخمگان سر می برید، 8 سال عقب ماندگی استان کردستان به پای رحیمی نوشته می شود.

بیاتیان با انتقاد از اظهارات رحیمی در کردستان و توهین به نمایندگان این استان اظهار داشت: توهین به مجمع نمایندگان استان کردستان توهین به مردم این استان است زیرا این نمایندگان با رای مردم به مجلس را ه یافته اند و بر اساس فرمایش امام (ره) نمایندگان عصاره فضایل ملت هستند.

وی تاکید کرد: نمایندگان استان کردستان فردا در صحن علنی مجلس با صدور بیانیه ای به اظهارات رحیمی اعتراض خواهند کرد.

هستيد بسم الله وارد ميدان شده و نسبت به اين بازداشت اعتراض كنيد تا فرد نامبرده آزاد شود و افراد بيشتري ترغيب شوند تا در كردستان سرمايه گذاري كنند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز