کد خبر: ۱۳۲۱۵
۵۷۸ بازدید
۰ دیدگاه

گلایه روحانی از واگذاری های اخیر دولت و رفتارهای فراقانونی احمدی نژاد

۱۳۹۲/۵/۶
۰۱:۰۱
کمال الدین پورموذن با اشاره به دیدار امروز برخی از نمایندگان با رئیس جمهور منتخب گفت: ‌ پیرو هماهنگی‌های قبلی با بیش از ۴۰ نماینده به دیدار روحانی رفتیم و این جلسه بیشتر جلسه تعامل مجلس و دولت منتخب بود.

نمانده اردبیل در مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار ما نمایندگان از رئیس جمهور منتخب در جلسه امروز این بود که تحلیف درشان ایران و ایرانی باشد و رئیس جمهور منتخب بدون مصلحت اندیشی افراد را به این مراسم دعوت کنند و اگر روال کار این بوده که روسای جمهور قبلی در مراسم تحلیف حضور یابند باید با هماهنگی سایر قوا این امر صورت گیرد.

به گزارش سرویس سیاسی تیک، کمال الدین پورموذن با اشاره به دیدار امروز برخی از نمایندگان با رئیس جمهور منتخب گفت: ‌ پیرو هماهنگی‌های قبلی با بیش از ۴۰ نماینده به دیدار روحانی رفتیم و این جلسه بیشتر جلسه تعامل مجلس و دولت منتخب بود.

وی افزود: در ابتدای جلسه نمایندگان نقطه نظرات خود را در مورد مسائل ملی از جمله بحران غرب، بحران هسته‌ای، تقویت بنیان‌های اقتصادی، ‌مدیریت مطالبات مردم و ارائه راهکارهای سریع و اطمینان بخش برای حل مشكلات كشور در عرصه‌های مختلف مطرح کردند.

به نوشته ی ایلنا، پیرموذن همچنین یادآور شد: در این جلسه علاوه براین در خصوص موانع پیش رو و جریانی که فکر می‌کند می‌تواند با اقدامات افراطی‌گری خود دولت را تحت فشار قرار دهد نیز بحث‌هایی مطرح شد.

وی همچنین با اشاره به برگزاری مراسم تحلیف روحانی نیز عنوان کرد: ‌در این جلسه نمایندگان تاکید کردند که تحلیف باید درشان مدنیت و حماسه سیاسی و گویای تعامل دولت و مجلس و در راستای اجرایی کردن شعارهای انتخاباتی رئیس جمهور باشد همچنین از رئیس جمهور منتخب خواستیم تا هم اندیشی‌های لازم در بودجه کشور صورت گیرد.

پیرموذن ادامه داد: در ادامه این جلسه آقای روحانی نیز ضمن اشاره به برخی مشکلات روزمره کشور از واگذاری‌های اخیر دولت دهم و برخی استخدام‌ها و رفتارهای فراقانونی رئیس جمهور فعلی ابراز گلایه کردند و همچنین نگرانی خود را از بودجه و اینكه در سه ماهه اول، دولت دهم نتوانسته است منابع درآمدی آن را به میزان کافی تامین کند ابراز داشتند.

وی گفت: روحانی همچنین از نمایندگان خواست که وظیفه نظارتی خود را به جد انجام دهند.

پیرموذن گفت: همه ما متعهد به بها دادن به رای مردم هستیم و مقابل هر گونه افراطی‌گری ایستادگی خواهیم کرد. در این جلسه همچنین برضرورت همکاری میان سه قوه تاکید کرد.

وی افزود: رئیس جمهور منتخب با اشاره به معیارهای گزینش کابینه دولت یازدهم، اشراف به کار و اعتدال را از ویژگی‌های افراد کابینه دانست و ما نیز امیدواریم با دفاع از کابینه بتوانیم مطالبات مردم را به شکل یک دست حل کنیم.

پیرموذن همچنین در خصوص میهمانان مراسم تحلیف نیز عنوان کرد: انتظار ما نمایندگان از رئیس جمهور منتخب در جلسه امروز این بود که تحلیف درشان ایران و ایرانی باشد و رئیس جمهور منتخب بدون مصلحت اندیشی افراد را به این مراسم دعوت کنند و اگر روال کار این بوده که روسای جمهور قبلی در مراسم تحلیف حضور یابند باید با هماهنگی سایر قوا این امر صورت گیرد.

گفتنی است در این دیدار نمایندگان مجلس از طیف اصلاح طلبان مستقل و فراکسیون رهروان ولایت حضور داشتند که محمدرضا تابش، کمال الدین پورموذن، پورفاطمی، جلیلی، سبحانی فرد، حسینی، نعمتی، سنایی، مطهری، احمدی، حسین‌زاده، محجوب، امیری و برومند از جمله این نمایندگان بودند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز