کد خبر: ۱۳۲۴۱
۸۰۸ بازدید
۲ دیدگاه

زدو خورد و حضور پلیس در افطاری دانشگاه آزاد بر سر علیرضا افتخاری

۱۳۹۲/۵/۶
۱۸:۵۲

 

 

 

افطاری دانشگاه آزاد به خاطر "علیرضا افتخاری" به زد و خورد و حضور پلیس 110 کشیده شد! + تصاویر


یکی از بینندگان «انتخاب» از «زدو خورد در افطاری رسانه های دانشگاه آزاد بر سر علیرضا افتخاری» خبر داد.

پایگاه خبری «انتخاب» پس از بررسی صحت و سقم این نوشته، متن کامل آن را در پی می آورد:

در ضیافت افطاری روزنامه فرهیختگان و خبرگزاري دانشگاه آزاد که پنج شنبه شب در هتل انقلاب تهران در حضور 500 مهمان با ريخت و پاش فراوان و هزينه 100 ميليون تومانی برگزار شد، کار به زد و خورد و قطع برق و حضور نمایندگان اماکن و پلیس 110 منجر شد. 

http://media.ana.ir//Uploaded/Image/13920504182839783246864.jpg

در این ضیافت افطاری که مسئولان روزنامه فرهیختگان و خبرگزاری دانشگاه آزاد بدون مجوز و هماهنگی با اماکن، اقدام به آوردن خواننده (علیرضا افتخاری) و کمدین و مجری و هنرمند و تقلیدکننده صدا کرده بودند، پس از حضور نمایندگان اماکن و بی اعتنایی دانشگاه آزادی‌ها به توصیه‌های اماکن، کار به زد و خورد و قطع برق و حضور پلیس 110 کشید. 

کل خبرنگاران و پرسنل فرهيختگان و خبرگزاری مذکور، 70 نفر هستند كه با احتساب خانواده‌هاي‌شان - اگر همه‌شان مي‌آمدند كه نيامده بودند 250-  نفر مي‌شد و 250 نفر بقيه مهمان‌های شخصي و فاميل‌هاي دور و نزديك و اقوام و آشنايان  دوستان .... بودند كه با خرج شهريه دانشجويان دانشگاه آزاد در هتل انقلاب، افطار و شام خورده و كادو گرفتند!!! البته سرپرستان این دو رسانه هم از گرفتن کادو از محل شهریه دانشجویان دانشگاه آزاد بی نصیب نماندند.

به دعوت روزنامه و خبرگزاري دانشگاه آزاد، خواننده و كمدين و مجري و هنرمند هم با اخذ مبالغی هنگفت، به هتل انقلاب آمده بودند و کارناوال جشن و شادی را تحت اسم افطاری در سالن مجلل هتل انقلاب راه انداختند که در نهایت به علت عدم هماهنگی با اماکن و نداشتن مجوز، کار به زد و خورد و قطع برق و پلیس 110 رسید.

مسولان دانشگاه آزاد باید پاسخگوي این گونه اسراف‌ها و ريخت و پاش‌ها و بي توجهي به هزينه‌كرد شهريه دانشجويان در مهماني‌هاي مجلل بجاي هزينه كردن در كارهاي رفاهي و آموزشي و تحقيقاتي باشند.


http://media.ana.ir//Uploaded/Image/13920504182920655246884.jpg
کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۲/۵/۶ ۲۰:۴۱
سلام
روزهای ضربت خوردن و شهادت مردترین جوانمرد عالمه...
نمی دانم پیرو چه آیین و مسلکی هستید؛ نمی دانم چیزی از وجدان و شرف و انصاف و انسانیت برایتان باقی مانده یا خیر؛ نمی دانم مهم است برایتان که نان حلال سر سفره ی زن و بچه ببرید؛ نمی دانم ریختن آبروی مؤمن برایتان اهمیت دارد یا خیر؛ نمی دانم...
اما شما را به علی (ع)، دست از حرام نویسی و حرام خوری بردارید؛ واقعاً این به هم خوردن و زد و خورد به خاطر بنده ی خدا علیرضا افتخاری بود؟...
از بچگی به ما گفته اند که دروغگو دشمن «خدا» است...
۹۲/۵/۶ ۱۴:۴۶
کاش بجای این ولخرجی ها به قولشون در باره حقوق اساتید دانشگاه ازاد عمل می کردند

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز