کد خبر: ۱۳۲۶۲۶
۱۲۹ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

بارداری و زایمان مرد آمریکایی خبرساز شد

۱۴۰۲/۷/۱
۰۸:۴۴

رکنا: تصویری از یک مرد حامله آمریکایی در فضای مجازی پر بازدید شده است.

   تصور و باور کردن آبستن شدن یک مرد دشوار است و این خبر رسانه ها را به تسخیر خود در می آورد ، بتازگی مردی ۲۹ ساله دو جنیستی در فلوریدا، که فکر می کرد تناسب اندام خود را از دست داده و نیاز به تمرینات بیشتر دارد که فهمید  باردار است.

بارداری و زایمان این مرد آمریکایی خبرساز شد

به نقل از ایندیپندنت ، کایدن کلمن که نزدیک به ده سال جنسیتی مذکر داشت، منتظر جراحی ماستکتومی برای تغییر جنسیت بود اما در همان حال متوجه شد که باردار است.وی که اکنون با الیاس ازدواج کرده است در آن زمان هورمونهایی تستوسترون را برای 5 سال تزریق می کرد اما پزشکان این تزریق ها را قبل از جراحی متوقف کردند .

پزشکان پس از تایید بارداری 21 هفتگی او، به او گوشزد کردند که باید منتظر یک سورپرایز جدید باشد .اکنون وی صاحب دختری 22 ماهه به نام آزالیا است که زندگی بدون وی را غیرممکن می‌داند. 

عجیب ترین بارداری جهان

زیا پاول، شریک زندگی زهاد، به رویترز گفت: «من خیلی خوشحالم. امروز توانستم طفل خود را در آغوش بگیرم. کودک و پدرش هر دو سالم اند. آن‌ها تحت نظر داکتران در بخش عاجل هستند. کودک شیر خورد و هیچ مشکل عقلی و بدنی ندارد. شریک زندگی‌ام نیز جور است.»

زیا پاول از این خوشحال است که شریک زندگی‌اش کودک شان را به دنیا آورد. آن‌ها از حمایت داکتر بندو، وزیر آموزش و وینا جورج، وزیر بهداشت این ایالت برخودار اند.

داکتر بندو گفت که این جفت «هنجارهای عقب‌مانده اجتماعی و جنسیتی» را تغییر دادند و تاکید کرد که تولد این طفل جهان را هرچه بیشتر با تنوع هویت‌های جنسیتی آشنا می‌کند.

بارداری این زوج ترنس به موضوعی داغ در شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده است. زهاد گفت: «پیام‌های زننده‌ای از برخی مردم دریافت کرده‌ام. تولد طفل ما پاسخی به آنان است. از کسانی که ما را حمایت کردند، سپاسگزارم.»

وینا جورج، وزیر بهداشت کرالا به این جفت تولد فرزند شان را تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد که به زودی آنان را از نزدیک ببیند.

او به کارمندان شفاخانه دولتی که طفل در آنجا تولد شد، دستور داد که از زهاد و فرزندش مراقبت حداکثری کنند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز