کد خبر: ۱۳۲۷۳۷
۱۴۳ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

تمجید و تجلیل از جمیله علم الهدی توسط روزنامه همشهری

۱۴۰۲/۷/۵
۱۲:۵۳

روزنامه همشهری در رفتاری عجیب به تمجید و تجلیل از جمیله علم الهدی پرداخته و تیتر یک خود را هم به او اختصاص داده است.

کنایه معنادار به رپرتاژ عجیب برای همسر رئیسی!

همشهری در مقایسه چند زن سیاستمدار ایرانی، عکس رنگی جمیله علم الهدی را در کنار عکس سیاه وسفید معصومه ابتکار،فاطمه راکعی،شهیندخت مولاوردی و فائزه هاشمی قرار داده و او را برتر از ۴نفر مذکور معرفی کرده است.

این روزنامه همچنین در یادداشتی به قلم یک روحانی ناشناس که او را استاد حوزه و دانشگاه معرفی کرده از همسر رئیس جمهور تجلیل بی سابقه ای کرده است.

کنایه معنادار به رپرتاژ عجیب برای همسر رئیسی!

همشهری در یادداشت دیگری که کاملا تبلیغاتی و سرشار از تعابیر اغراق آمیز است به قلم یک خانم که او را پژوهشگر خوانده نوشته است:

همسر رئیس جمهور فعلی، خود به‌عنوان استاد دانشگاه در حوزه تعلیم و تربیت در یکی از بهترین دانشگاه‌های کشور و در سطح بین‌المللی در این مدت نشان داده که می‌تواند در ارائه الگوی درست از زن مسلمان ایرانی نقش ایفا کند.

اگر تا پیش از این، نهایت حضور همسران روسای جمهور در حد ضیافت‌های شام و مراسم‌ تشریفاتی بود، اما امروز همسر رئیس‌جمهور در بسیاری از وقایع مهم حضور دارد و میدان‌داری می‌کند. حالا باید بگوییم اگر پیش‌تر، ما فقط از الگوی سوم حرف می‌زدیم اما این روزها می‌توانیم زنانی را معرفی کنیم که در همین گفتمان انقلاب، بالیده‌اند و امروز در دنیا حرف برای گفتن دارند.

در همین رابطه برخی فعالان توئیتری اینگونه واکنش نشان دادند:

رضا رشیدپور، مجری معروف تلویزیون:  البته «همسر رئیسی» اسم دارد و سمت هم دارد ولی... .

کنایه معنادار به رپرتاژ عجیب برای همسر رئیسی!

احسان بداغی، روزنامه‌نگار: همینکه نزد شما «همسر کسی بودن» برای یک زن مهمتر از «کسی بودن» خود آن زن است، همه تصویر آرمانی‌تان از زنان را نشان می‌دهد. مانند همانکه بر سنگ قبر مادر همین حانم علم‌الهدی نوشته شده؛ همسر فلانی.

کنایه معنادار به رپرتاژ عجیب برای همسر رئیسی!

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز