کد خبر: ۱۳۶۲۶
۱۶۵۶ بازدید
۶ دیدگاه

بخشنامه جهانگیری:

هر گونه استخدام در دولت ممنوع

۹۲/۵/۱۷
۱۱:۰۶

 

 

جهانگیری در بخشنامه ای تمامی استخدام‌ها و تغییر ساختار طرح مهر‌آفرین را متوقف کرد.


به گزارش نسیم، متن بخشنامه اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور که روز گذشته به تمامی وزارتخانه‌ها،شرکت‌ها، موسسات و سازمان‌های دولتی ابلاغ شده است به شرح زیر است:

«نظر به ایرادهایی که در اجرای اصل 138 قانون اساسی نسبت به طرح مهر‌آفرین (موضوع تصویب‌نامه شماره 17644/ت48702هـ) مورخ 30/9/91 و اصلاحات آن) اعلام شده است مقتضی است کلیه وزارتخانه‌ها، مؤسسات، سازمان‌ها، شرکت‌های دولتی، استانداری‌ها و سایر دستگاه‌های اجرایی؛ موضوع ماده 5 قانون مدیریت خدمات کشوری از هرگونه استخدام و جذب نیروی انسانی، تبدیل وضعیت، نقل و انتقال و مأموریت، انتصاب و جابجایی کارکنان اعم از رسمی، پیمانی، قراردادی یا هر عنوان دیگر و نیز اصلاح تشکیلات و ساختار اداری تا تصمیم‌گیری دولت نسبت به اصلاح مصوبات مربوطه اجتناب نمایند.

مسئولیت نظارت بر حسن اجرای این بخشنامه بر عهده وزرا، معاونین محترم رئیس‌جمهور، رؤسا و بالاترین مقامات دستگاه‌ اجرایی مربوطه اعم از ملی و استانی می‌باشد.»

اسحاق جهانگیری - معاون اول رئیس جمهور

 

 

 

 

 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۲/۶/۱ ۰۹:۴۱
عدالت نیست :zzz
۹۲/۵/۲۱ ۱۲:۱۱
تشكر از عملكرد به جا رياست جمهوري
ما پرسنل بيمارستان كه 10 سال پيماني هستيم تبديل وضعيت به رسمي شامل مانشود وفقط عده اي خاص با 3 سال سابقه پيماني به رسمي تبديل وضعيت شوند.بي عدالتي پابرجا نيست. ظلم پابر جا نيست.به اميد موفقيت هاي دكتر روحاني
۹۲/۵/۱۸ ۱۹:۲۳
تورو خدا نگذارید جوانانی که به سختی و مصیبت و بدون هیچ پارتی در آزمونها قبول شده اند حقشون ضایع شود.بخصوص ما بچه های پذیرفته شدگان سازمان مالیاتی
خواهش می کنم نگذارید.چون شرایط سنی دیگر به ما اجازه آزمون و استخدام نمی ده. این آخرین فرصت من بود. داریم از فکروخیال بیچاره می شویم.خواهش می کنم ما زحمت کشیدیم.بعضی سایت ها هم که شلوغ کردند و گفتند لغو، آقای جهانگیری فرمودند دست نگه دارند اصلا حرفی از لغو نزدند. خواهش می کنم شایعه پراکنی نکنید.
۹۲/۵/۱۷ ۰۶:۵۲
هنوز نیومده حکومترانی را دولت جدید شروع کرده:چه اشکالی دارد اشتغالزایی کنند جوانان سرکار روند وتشکیل زندگی دهند

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز