کد خبر: ۱۳۶۴۶
۶۵۱ بازدید
۰ دیدگاه

پاسخ تند دایی به علی کریمی

۹۲/۵/۱۷
۲۰:۳۴
 

سرمربی تیم پرسپولیس در پاسخ به حرف‌های علی کریمی به تندی پاسخ کاپیتان فصل قبل این تیم را داد.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علی دایی پس از پیروزی تیمش مقابل مس کرمان در نشست خبری حاضر شد و گفت: ابتدا روز خبرنگار را به همه خبرنگاران تبریک می‌گویم و پیشاپیش عید سعید فطر را به همه مردم تبریک می‌گویم. فکر می‌کنم در نیمه اول بازی متعادلی داشتیم اما ما بهتر بودیم. در نیمه دوم با فشاری که روی دروازه مس آوردیم توانستیم به دو گل برسیم. از بازیکنانم تشکر می‌کنم که خیلی زحمت کشیدند.
وی ادامه داد: لازم می‌دانم از هواداران خوب‌مان تشکر کنم که از دقیقه یک تا پایان بازی تیم خود را تشویق کردند. مطمئنا هرچقدر هواداران کنار ما باشند، می‌توانند ما را یاری دهند. اتحاد آن‌ها با ما می‌تواند به پرسپولیس کمک کند.
در ادامه خبرنگاری به صحبت‌های یاوری که درباره بازی جوانمردانه مطرح شده بود اشاره کرد. دایی پاسخ داد: یاوری بزرگتر من است و احترامش برای من واجب است. ایشان به من سلام نظامی بدهند یا ندهند، من به ایشان احترام می‌گذارم. راجع به صحنه‌های مورد اشاره باید بگویم که ما زمین فوتبال را با جای دیگر اشتباه گرفته‌ایم. در همه جای دنیا این مسئله طبیعی است. دوست ندارم زیاد درباره بازی جوانمردانه صحبت کنم. مگر قانونی هست که چنین دستوری می‌دهد. اگر این طور باشد هر بازیکنی می‌تواند خود را زمین بزند تا حریف توپ را به بیرون بزند. فوتبال بازی مردانه است. تنیس نیست، دعوا و جنگ دارد.
دایی ادامه داد: با اینکه احترام زیادی برای آقای یاوری قائلم نظر ایشان را قبول ندارم.
در ادامه خبرنگاری درباره خریدهای جدید پرسپولیس سوال کرد. دایی پاسخ داد: به نظر تلفیق بازیکنان قدیمی و جدید باعث شده که تیم نسبت به سال قبل بهتر بازی کند. اگر کمک و همدلی بازیکنان نباشد، نمی‌توانیم گل بزنیم. کل مجموعه تیم است که گل می‌زند و گل نمی‌خورد. اگر نگاه کنید، من بر اساس کمبودها و نقاط ضعف پرسپولیس بازیکن گرفته‌ام و مطمئنم هنوز زمان می‌برد تا خوب شویم. این پرسپولیس هنوز کامل نیست. در آینده حرف‌های بیشتری برای گفتن خواهیم داشت و بهتر بازی خواهیم کرد. احترام زیادی برای کارشناسان قائلم اما من مسئول تیم هستم و بهتر است اجازه دهند کارم را انجام دهم.
سرمربی پرسپولیس در ادامه درباره عملکرد خط دفاع و دروازه‌بان تیمش و همچنین ضعف گلزنی تیمش گفت: قبول دارم که این ضعف را داریم. باید به ما وقت بدهید. ظرف دو سه ماه نمی‌توانیم تیم را تغییر بدهیم. اگر در بازی قبلی موقعیت‌هایمان را به گل تبدیل می‌کردیم اکنون 9 امتیاز داشتیم. باید به ما فرصت بدهید. پرسپولیس دو سال بد را گذرانده است. مطمئنا اگر شما به ما کمک کنید می‌توانیم این نقیصه را برطرف کنیم. خدا را شکر تیم کم کم به هارمونی مناسب می‌رسد.
در ادامه خبرنگاری به دایی گفت دیروز در رسانه‌ها نقل قولی از علی کریمی منتشر شد که گفته دایی در برنامه 90 جار و جنجال کرده که داوری‌ها را تحت‌الشعاع قرار دهد تا در بازی به هدفش برشد.
دایی پاسخ داد: احترام زیادی برای کریمی قائلم. او جزو بزرگان فوتبال ماست. اما من سوالی از شما دارم. اگر من در برنامه 90 صحبت کردم، هدفم دفاع از حق پرسپولیس بود. اگر کسی ادعای پرسپولیسی بودن دارد از این صحبت‌ها ناراحت نمی‌شود. در بازی اول قرار بود سکوها علیه من حرف بزنند اما این اتفاق نیفتاد. به چه علتی یک نفر یک روز قبل از بازی مصاحبه می‌کند؟من خیلی دوست داشتم که این مسئله را باز کنم اما به خاطر اینکه ایشان ثبات در حرف‌شان ندارند جواب‌شان را نمی‌دهم. کسی که آنقدر ثبات ندارد که یک روز خداحافظی می‌کند و یک روز برمی‌گردد نمی‌شود خیلی روی حرفش حساب کرد.
وی ادامه داد: من تا روز آخر همین طور ادامه خواهم داد و از حق تیم دفاع می‌کنم. ایشان اول ثبات پیدا کنند، یک روز خداحافظی نکنند و روز دیگر بازگردند و آن وقت صحبت کنند که این طور خیلی بهتر است. بهتر است هر کس درباره تیم خودش صحبت کند. آیا دیده‌اید که من درباره تراکتورسازی صحبت کنم؟
دایی درباره وضعیت محمدرضا خلعتبری هم گفت: دیشب با خلعتبری صحبت کردم. باید عزمی باشد که او را به ایران بیاوریم. فدراسیون فوتبال باید به این امر کمک کند. متاسفانه تیم عجمان حدود یک میلیون دلار می‌خواهد بنابراین باید به پرسپولیس کمک شود که او را به لیگ ایران بیاوریم تا در آن لیگ کذایی بازی نکند. سردار خیلی زحمت می‌کشد و من امیدوارم که بتوانیم خلعتبری را بیاوریم.
در ادامه خبرنگاری به دایی گفت که نزدیکی پرسپولیس به صدر جدول توقع هواداران را بالا برده است. دایی پاسخ داد: وظیفه ماست که هواداران را خوشحال کنیم. اکنون سه هفته از لیگ گذشته و ما کار خاصی نکرده‌ایم. ما فوتبال‌مان را انجام می‌دهیم و روزهای سخت خواهد رسید. فعلا باید تلاش کنیم که امتیاز از دست ندهیم. چسبیدن به صدر فعلا مهم نیست. باید تلاش کنیم که پایان فصل جایگاه مناسبی داشته باشیم.
دایی در ادامه درباره عملکرد داور بازی گفت: ما اگر هر صحبتی کنیم از همه جا به ما حرف می‌زنند پس بهتر است که چیزی نگوییم.
در ادامه خبرنگاری به دایی گفت که حضور او و کریمی برای پرسپولیس مثمر ثمر بوده است. این خبرنگار به دایی گفت: شما حرف از ثبات زدید در حالی که خودتان یک بار علیه رویانیان صحبت کرده بودید و حالا سرمربی پرسپولیس هستید. دایی پاسخ داد: پرسپولیس آنقدر بزرگ است که کسانی مثل دایی و رویانیان نمی‌توانند جلویش بایستند. مطمئنا من و سردار از خیلی چیزها گذشتیم که پرسپولیس موفق باشد. من با شخص سردار مشکلی داشتم و صحبت کردم. زمانی که ما جلسه گذاشتیم و همه چیز درست شد، یعنی باید برای پرسپولیس تلاش کنیم.
وی در ادامه بار دیگر درباره داوری بازی گفت: اگر امروز مثلا بگویم داور یک پنالتی روی رضایی نگرفت و در یک صحنه او در آفساید نبود یا اینکه یک بار داور کرنر ما را نگرفت چه چیزی را عوض می‌کند؟ من اصلا دوست ندارم راجع به داوری صحبت کنم. گاهی آنقدر مسائل به ما فشار می‌آورد که مجبور می‌شوم صحبت کنم.

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز