کد خبر: ۱۳۶۷۴
۱۹۴۴ بازدید
۴ دیدگاه

کری خوانی جالب امیرجعفری و علیخانی در برنامه ماه عسل

۹۲/۵/۱۸
۲۰:۲۰

 

 

 

امیر جعفری با حضور در برنامه ویژه ماه عسل آغاز صحبت هایش را به کری خوانی در مورد استقلال و پرسپولیس اختصاص داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا، در ویژه برنامه ماه عسل به مناسبت عید سعید فطر مهمانان مختلفی حضور یافتند که یکی از آنها امیر جعفری بود.

این بازیگر سرشناس که بارها علاقه خود به استقلال را نشان داده در بدو ورود کری خوانی جالب بازیگر استقلالی و مجری پرسپولیسی ماه عسلخود اقدام به کری خوانی برای مجری پرسپولیسی برنامه کرد.

وی با اعلام اینکه اگر پرسپولیسی ها پشتکار داشته باشند می توانند یک بار قهرمان شوند عدد 4 را به علیخانی نشان داد که مجری 90 نیز با نشان دادن عدد 6 واکنش نشان داد.

جعفری بلافاصله گفت: از مسئولان شبکه سه و سیما می خواهم اگر فیلمی از 6 گل خوردن استقلال در دست است نشان دهند و شک نکنید اگر این اتفاق رخ دهد من پرسپولیسی خواهم شد. این یک دروغ تاریخی است و تحریف شده است! البته می ترسم بیشتر صحبت کنم یک امتیاز دیگر از تیم ما کم کنند.

علیخانی در پاسخ به جعفری گفت: بهتر است بروید آن مدیرعامل سابق استقلال را پیدا کنید که فیلم آن بازی را آتش زد!

جعفری پاسخ داد: پرسپولیسی ها هر وقت کم می آورند از آن 6 گل می گویند. طرفدار این تیم متولد 68 است اما از 6 تای 52 صحبت می کند!

وی همچنین تاکید کرد پسرش حق ندارد غیر از استقلال طرفدار تیم دیگری باشد و آرزویش این است روزی در استقلال بازی کند و بعد از گلزنی به پرسپولیس عکس پدرش را نشان دهد..

منبع:نامه نیوز

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۵/۱۸ ۲۲:۵۷

قبلا كه جوون تر بوديم اين كري خواني ها لذت بخش بود اون موقع فوتبال ايران قوي بود نسبت به بقيه همسايه هاش، اميدوارم بازم قدرت و اقتدار قبلي رو به دست بياريم.

۹۲/۵/۲۰ ۱۰:۴۳
سلام . متشکرم . حال این استقلالی ها رو باید همیشه گرفت.
۹۲/۵/۲۰ ۱۰:۴۲
تذتا

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز