کد خبر: ۱۴۸۰۸
۴۶۲ بازدید
۰ دیدگاه

برگزاري اين مهماني شبانه در محل اقامت تیم استقلال در تایلند

۹۲/۶/۲۷
۱۵:۰۴

تيم هاي بوريرام تايلند و اسقلال ايران در چارچوب رقابت هاي يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان آسيا امروز به مصاف يکديگر مي روند.

به گزارش خبرگزاري آريا ؛تيم هاي فوتبال استقلال ايران و بوريرام تايلند د بازي برگشت مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان آسيا ساعت 15:30 دقيقه امروز با قضاوت داوران ژاپني مقابل هم به ميدان مي روند.

استقلال با پيروزي يک برصفر درمسابقه رفت تنها 90 دقيقه با رسيدن به جمع چهارتيم برتر آسيا فاصله دارد

بوريرام براي حذف استقلال نياز به گل دارد و شايد همين مسئله به کادرفني استقلال اجازه دهد تا در ضد حملات به خواسته خود برسند بدون شک آبي هاي ايراني مي دانند زدن حتي يک گل به بوريرام در تايلند، چقدر کار را براي حريف مشکل خواهد کرد

دراين حال سرمربي جديد تيم بوريرام ديروز در نشست خبري گفت: خيلي خوشحاليم که مي‌توانيم مقابل تيمي قرار بگيريم که نامش استقلال است ما آماده شکست آنها هستيم.

پدرو خي منز گارسيا افزود: مي‌دانم که تيمم بايد در اين بازي گل بزند وهرچند اين مسئله براي ما راحت نيست ولي با اميدواري وارد بازي مي‌شويم که بتوانيم دو گل به استقلال بزنيم.

سرمربي استقلال هم در نشست خبري گفت: در اين بازي‌ها که رفت و برگشت است، اعتقاد داريم دو نيمه وجود دارد. نيمه اول را برده‌ايم اما نيمه دوم که نيمه اصلي به شمار مي‌رود مانده است.

قلعه نويي افزود: آنها تيم بسيار خوبي هستند اما با وجود تغيير سرمربي با همان سيستم قبلي بازي مي‌کنند وهدف ما دراين بازي قطع ارتباط بين هافبک‌ها و مهاجمان اين تيم و گل زدن به آنهاست.

اما در اين بين مسئولان باشگاه بوريرام از هيچ اقدامي براي ايجاد دردسر براي نماينده ايران فروگذار نمي‌کنند.

پس از آنکه بازيکنان استقلال براي ورود به ورزشگاه براي ديدن بازي بوريرام درليگ اين کشوربا مشکل مواجه شدند و هتل محل اقامت استقلالي‌ها در بوريرام با استانداردهاي معمول فاصله زيادي دارد ديشب و در فاصله چند ساعت تا آغاز ديدار حساس امروز، تايلندي‌ها دردسر جديدي را براي اعضاي تيم استقلال ايجاد کردند.

نيمه شب برگزاري يک مهماني پرسروصدا و عجيب در طبقه نخست هتل استقلالي‌ها بازيکنان اين تيم را هاج و واج کرد.

البته ترکيب مهمانان حاضر در اين مهماني پرسروصدا بيشتر شبيه تماشاگران فوتبال بود و به نظر مي‌رسد برگزاري اين مهماني شبانه و شلوغ به منظور دردسرآفريني براي استقلالي‌ها تدارک ديده شده است.

پس از اين اتفاق استقلالي‌ها ناظر کنفدراسيون فوتبال آسيا را در جريان ماجرا قرار دادند و او هم با تاييد اقدام به دورازجوانمردي تايلندي‌ها اعلام کرد: موضوع را به کنفدراسيون فوتبال آسيا منعکس خواهد کرد.

درهرصورت بازيکنان استقلال خواب زده و تا پاسي از شب در اتاق‌هاي خود نظاره‌گر اقدام به دور از جوانمردي تايلندي‌ها بودند.

اما خبر خوب هم اينکه گفته مي شود کارملو هافبک برجسته بوريرام که در14 ديدار تيمش در ليگ تايلند 16 گل زده است در ديدار امروز مانند مسابقه رفت مقابل استقلال بدليل مصدوميت غايب خواهد بود. 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز