کد خبر: ۱۴۸۹۴
۶۲۱ بازدید
۰ دیدگاه

واکنش جالب وزیرخارجه آمریکا به اظهارات اخیر روحانی

۱۳۹۲/۶/۳۰
۱۲:۱۲

 

جان کری وزیر امور خارجه آمریکا در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره اظهارات اخیر حسن روحانی رییس جمهور ایران در گفت‌وگو با شبکه ان.بی.سی گفت: اظهارات اخیر روحانی بسیار مثبت است، اما این اظهارات همانند هر مساله دیگر باید مورد سنجش و آزمایش قرار گیرد. در آینده مشخص می شود که این اظهارات ما را به چه سمت هدایت می کند.

به گزارش ایسنا به نقل از سی.ان.ان، جان کری وزیر امور خارجه آمریکا در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره اظهارات اخیر حسن روحانی رییس جمهور ایران در گفت‌وگو با شبکه ان.بی.سی گفت: اظهارات اخیر روحانی بسیار مثبت است، اما این اظهارات همانند هر مساله دیگر باید مورد سنجش و آزمایش قرار گیرد. در آینده مشخص می شود که این اظهارات ما را به چه سمت هدایت می کند.

حسن روحانی رییس جمهور اسلامی ایران، در گفت و گو با شبکه ان بی سی اعلام کرد که ایران به دنبال سلاح اتمی نیست و وی اختیار تام دارد تا درباره پرونده هسته‌ای تهران با غرب به توافق برسد.

روحانی در پاسخ به یکی از سوالات خبرنگار آمریکایی مبنی بر دیدار احتمالی او با باراک اوباما در نیویورک گفت: دیدار با اوباما در دستور کار سفر من نیست،اما هرچیزی در دنیای سیاست امکان پذیر است، البته بسته به شرایطی که بوجود می‌آید.

 

 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز