کد خبر: ۱۵۸۷۷
۶۴۲ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

شایعه تکان دهنده از پشت پرده پرسپولیس؛

قیام خودی ها علیه تیم دایی

۱۳۹۲/۸/۳
۱۲:۲۹

 

image

 

در شرایطی که کسر امتیاز از سرخپوشان بسیاری از پرسپولیسی ها را شگفت‌زده کرده و خیلی از مسئولان و هواداران این تیم دقیقا نمی‌دانند به چه جرمی باید چنین تاوانی بدهند، اخیرا زمزمه‌های عجیبی در مورد برخی تحرکات پشت پرده به زیان این تیم شنیده شده که در نوع خودش می‌تواند شدیدا نگران کننده باشد.

 در همین راستا گفته می‌شود برخی از بوقچی‌های مشهور پرسپولیس که بعد از بازگشت دایی به پرسپولیس از سکوها طرد شده‌اند، در صدد هستند تا با برخی رفتارهای عجیب و غریب، این تیم را به حاشیه برانند.

 بر این اساس نزدیکان و افراد منتسب به این لیدرها که هنوز روی سکوی تماشاگران باقی مانده‌اند، اخیرا دست به برخی جوسازی‌ها می‌زنند تا با تحریک سایر هواداران برای سر دادن برخی شعارها به پرسپولیس آسیب برسانند.

 به عنوان نمونه در بازی با داماش، فریاد کردن شعارهای مساله‌دار از سوی همین سکوها آغاز شده است، آن هم در شرایطی که پرسپولیس در این مسابقه از همان دقایق نخست تیم برتر زمین بود و هوادارانش هیچ نیازی به هنجارشکنی نداشتند.

 جالب اینکه در بازی عصر چهارشنبه جام حذفی نیز اعتراضات به هادی نوروزی که خشم دایی را برانگیخت هم درست از همین سکوها سرچشمه می‌گرفت.

 اینکه سرمربی سرخپوشان مدام اصرار دارد هواداران باید هوشیار باشند، احتمالا به همین دلیل است. باید دید مسئولان باشگاه در قبال این آفت چه واکنشی نشان خواهند داد و این بار چطور از پس دست‌های پشت پرده و البته "خودی" برخواهند آمد.

 

 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز