کد خبر: ۱۶۴۳۹
۷۸۷ بازدید
۰ دیدگاه

تخلیه چشم علی‌اکبر پرورش نامزد سابق ریاست​جمهوری

۹۲/۸/۲۲
۱۰:۱۷

 

رئیس بیمارستان شهید آیت‌الله صدوقی گفت: علی‌اکبر پرورش که به خاطر عفونت، چشم چپش تخلیه شده است از سطح هوشیاری پایینی برخوردار است.

 
 وخامت حال نامزد سابق ریاستجمهوریسید رضا مرتضویان در اصفهان حال کنونی علی‌اکبر پرورش را وخیم دانست و اظهار کرد: پرورش از حدود دو هفته گذشته برای اختلالات تنفسی و چشم به بیمارستان صدوقی مراجعه کرده بود و تحت مراقبت‌های ویژه قرار گرفت. وی با بیان اینکه زمانی که شرایط جسمی پرورش بهتر شد، وی را به منزل منتقل کردیم و پزشکان به درمان وی در منزل اقدام می‌کردند، اضافه کرد: اما سپس وضعیت وی بسیار وخیم شد و چشم چپ وی عفونت کرد که به دنبال این موضوع پزشکان پس از بررسی وضعیتش تشخیص دادند که چشم چپ باید تخلیه شود.

رئیس بیمارستان شهید آیت‌الله صدوقی وضعیت پرورش تصریح کرد: سه روز پیش چشم چپ علی‌اکبر پرورش توسط کادر درمانی چشم‌پزشکان تخلیه شد و متأسفانه وضعیت تنفسی وی هر لحظه بد‌تر شده است و به دنبال این موضوع مجبور به انجام تنفس مصنوعی برای وی شده‌ایم. وی با تاکید بر اینکه علی‌اکبر پرورش که از عفونت بسیار، چشم چپش تخلیه شده است از سطح هوشیاری پایینی برخوردار است، ادامه داد: پرورش از روز نخست با کاهش سطح هوشیاری مواجه بوده و نسبت به درد تحریکات خاصی را نشان نمی‌داده است. مرتضویان با بیان اینکه پرورش در گذشته بیماری آلزایمر و اختلالات بینایی و کلیوی داشته است، تاکید کرد: بیماری فعلی وی ارتباطی به بیماری‌های گذشته وی ندارد و امیدواریم که وضعیت پرورش رو به بهبودی برود.

 احمد صافی مشاور دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش و رئیس کانون بازنشستگان فرهنگی کشور، باقر امیری کارشناس روابط عمومی شورای عالی آموزش و پرورش و سید مجید عاملیان مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان به عنوان نمایندگان وزیر آموزش و پرورش به همراه جمعی از مسئولان اداره کل آموزش و پرورش استان با حضور در بیمارستان شهید آیت‌الله صدوقی اصفهان از استاد علی اکبر پرورش استاد فرهیخته اخلاق، تعلیم و تربیت و یار دیرینه انقلاب، امام (ره) و رهبری و وزیر اسبق آموزش و پرورش عیادت کردند و برای شفای عاجل وی دست به دعا برداشتند.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز