کد خبر: ۱۶۷۴۵
۱۰۰۲ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

(تصویر) اعتراض رسایی به تیتر روزنامه شرق

۱۳۹۲/۹/۶
۰۱:۰۵
حمید رسایی در اعتراض به مطالب دیروز و امروز روزنامه های اصلاح طلب درباره مذاکرات ژنو گفت یک جام زهری به مردم داده شده ولی با ابزار رسانه‌ای می‌خواهند آن را تبدیل به شربت شیرین کنند.
 
به گزارش فارس حجت‌الاسلام حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه صبح امروز (سه‌شنبه پارلمان)، در تذکری آئین‌نامه‌ای در حالی که روزنامه شرق را در دست داشت اظهار داشت: صبح امروز برخی روزنامه‌ها تیتر یک زدند که آمریکا 8 میلیارد دلار اموال ایران را آزاد کرده و سخنگوی دولت این موضوع را تأیید کرده است.
 
وی افزود: بنده امروز از آقای نوبخت در این زمینه سؤال کردم که او گفت این دروغ است و من اصلا چنین چیزی نگفتم و اصلا چنین موضوعی صحت ندارد و من نمی‌دانم عدد  8 را از کجا آورده‌اند.
 
رسایی با اشاره به تیتر یک روزنامه شرق که از قول نوبخت از آزاد شدن 8 میلیارد دلار از دارایی های ایران خبرد اده بود اضافه کرد: برخی از این رسانه‌ها پایگاه دشمن هستند و آقای نوبخت گفت این خبرها برای مردم توقع ایجاد می‌کند.
 
نماینده تهران در پایان یادآور شد: یک جام زهری به مردم داده شده ولی با ابزار رسانه‌ای می‌خواهند آن را تبدیل به شربت شیرین کنند.
 
 
کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز