کد خبر: ۱۶۷۸۱
۶۰۳ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

دلیل انتخاب نشدن نکونام به عنوان بهترین بازیکن آسیا

۱۳۹۲/۹/۸
۱۶:۱۲

 

شبکه ایران/ رئیس فدراسیون فوتبال گفت: ما امسال بدون هیچ مشکلی 4 سهمیه را کسب کردیم، این نشان می‌دهد فوتبال ما رو به روند رشد حرکت می‌کند.
 به گزارش شبکه ایران، علی کفاشیان در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه ورزش و مردم اظهار داشت: سال‌های قبل که فدراسیون فوتبال عنوان فدراسیون برتر انتخاب شد همه از ما انتقاد کردند حالا هم از AFC انتقاد می‌کنند. امسال بهترین‌ها را داشتیم. فوتبال ساحلی بود؛ بچه‌های فوتبال ساحلی دو بار اول شدند و جای افتخار برای ماست و من از همه آنها تشکر می‌کنم.

وی در ادامه افزود: خوشحالم که در رده بندی فیفا فوتبال ما عنوان اولی در آسیا را کسب کرد. همین افتخارات برای ما کافی است. البته همان‌طور که باخبرید امسال فدراسیون برتر را انتخاب نکردند و در پایه‌ها انتخاب شد.
رئیس فدراسیون فوتبال در مورد انتخاب نشدن جواد نکونام به عنوان مرد سال فوتبال آسیا نیز اظهار داشت: قبل از اینکه بخواهند نکونام را به AFC بیاورند، آنها گفتند که برای انتخاب مرد سال فوتبال آسیا کمیته ای را تشکیل داده‌اند و همین کمیته برای این انتخاب تصمیم نهایی را گرفته بود. گویا در این ارزیابی در یک مسابقه نکونام حضور نداشته و به همین دلیل بازیکن چینی مرد سال فوتبال آسیا شد. نکونام کاپیتان تیم ملی است که به جام جهانی صعود کرده است و از نظر ما او بهترین است.
رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه خاطرنشان کرد: ما امسال بدون هیچ مشکلی 4 سهمیه را کسب کردیم، این نشان می‌دهد فوتبال ما رو به روند رشد حرکت می‌کند و جا دارد از مسئولان سازمان لیگ به خاطر این مسئله تشکر کنم.//

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز