کد خبر: ۱۶۷۸۳
۶۵۱ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

استعفای پژویان از ریاست شورای رقابت+دلایل استعفا

۱۳۹۲/۹/۸
۱۶:۱۴
مهر نوشت:
 

جمشید پژویان رئیس شورای رقابت به دلیل آنچه که از آن به عنوان فشار برخی دولتی‌ها و شرکت‌های بزرگ اقتصادی خواند، از سمت خود استعفا کرد.

جمشید پژویان از استعفای خود از سمت ریاست شورای رقابت خبر داد و گفت: استعفای خود را به رئیس جمهور ارسال و البته هنوز پاسخی دریافت نکردم اما مطمئن هستم این استعفا مورد قبول واقع خواهد شد.

رئیس پیشین شورای رقابت اظهارداشت: علت استعفای من از ریاست شورای رقابت صرفا مربوط به اعمال فشار از سوی برخی از دولتی‌ها و فشارهای اعمال شده از سوی برخی شرکت های بزرگ اقتصادی است، جدای از مواردی که در درون شورای رقابت رخ می دهد اما من به عنوان رئیس شورای رقابت و سخنگوی شورا در مقابل تمام معارضان قرار داشتم.

پژویان ادامه داد: بخش عمده ای از این معارضان در درون دولت و از سازمان ها، وزارتخانه ها مانند وازرات ارتباطات، وزارت صنعت، معدن و تجارت و سایر سازمان ها بودند و در این مدت این فشارها من رو خسته کرد.

وی گفت: از طرفی دیگر در مرکز ملی رقابت با مشکلات بودجه ای مواجه بودیم که به دولت وابسته بود و زمانی که دولت این محدودیت ها را ایجاد کند به معنای قطع شریان ما نیز است. رئیس شورای رقابت با بیان اینکه استعفای خود را به رئیس جمهور ارسال کرده ام تصریح کرد: البته هنوز پاسخی دریافت نکردم اما مطمئن هستم این استعفا مورد قبول واقع می شود.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز