کد خبر: ۱۶۸۳۱
۷۱۶ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

درگیری‌ فيزيكی ميان‌ نماینده دشتستان و تیم حفاظتی روحانی

۱۳۹۲/۹/۱۰
۲۲:۱۵

روزنامه قانون نوشت:

پس از زلزله برازجان حسن روحاني رئيس جمهور ايران طي سفري قصد بازديد از مناطق زلزله‌زده را داشت. به همين دليل از بدو ورود رئیس جمهور به بوشهر تدابیر شدید امنیتی برقرار شد و ماشین رئیس‌جمهور قبل از رسیدن به بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر تعویض شد.

گفتني است كه پس از ورود رئيس جمهور به بيمارستان مردم كه علاقه‌مند بودند با ايشان ديدار كنند به سمت وي رفتند ولي با برخورد نا مناسب تیم حفاظتی ايشان مواجه شدند. همین موضوع باعث شد تا سید مهدی موسوی نژاد نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی دخالت کرده و نسبت به رفتار ماموران اعتراض كند.

گفتني است كه اين اعتراض به برخورد فیزیکی بین موسوی‌نژاد و یکی از محافظان رئیس‌جمهور منجر شد. بنابر گزارشات واصله این درگیری با دخالت نیروهای امنیتی پایان یافت و رئیس‌جمهور به سرعت از بین مردم خارج شد و به‌صورت زمینی به سمت مناطق زلزله‌زده دشتستان حرکت کرد.

در این بین ماشین ویژه رئیس‌جمهور و همراهان وی در طول مسیر توقف کرد و مسیر با ترافیک سنگینی رو به رو شد. در همین لحظه نماینده دشتستان مجددا از ماشین پیاده شد و دو باره با تیم امنیتی درگیر شد که این بار نیز به یقه‌گیری منجر ولی موضوع ختم به خیر شد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز